Zeman

sísa | 17.11.2017

Zeman není úplný antiglobalista jako Putin. Nechápu, proč by se EU nemohla rozpadnout min. na dvě části, které beztak neustále se sebou bojují a to je záp. část Evropy se svým osudem a nedostatečnou inspirací se aspoň pokusit tento osud změnit, a na země stř. a vých. Evropy, počínaje V4.Bylo by to dost dobré podle mě. Navíc země V4 a ostatní v této druhé části by mohly mít vlády se znalostmi KSB a DVTŘ, aby mohly být rovnocennými partnery RF a ostatních států rovněž s těmito znalostmi, aby vztahy mezi zeměmi byly prospěšné na všech stranách. Západ by se přidal nebo ne, ale v nejbližší době o tom zcela pochybuji, mají svá neměnná slepá stanoviska. Nechtěla bych, aby se země stř. a vých. Evropy staly součástí RF, pouze si dovedu představit, že pokud by vlády nedisponovaly znalostmi KSB, byly by i nadále loutkovými, ale ovládány RF nebo v horším případě GP, což doufám RF by nedovolila.
Zeman je pro referendum, ale jak může dopadnout referendum aspoň v nejbližší době, když media stále ještě ovládají státní elity? Budou strašit, jak se propadneme ekonomicky, jak nebudeme mít co jíst, jak nebudeme mít co pít a zemřeme zimou, protože ani ruský plyn si neumíme přímo koupit, musíme přes Němce! A výsledek referenda je předem znám, nemusí se vůbec konat. V tomto smyslu si z nás asi Zeman dělá srandu( zřejmě i on musí chápat, kolik lidí s nelidskou(jakoukoliv ale ne lidskou) strukturou psychiky se bude umět samo rozhodnout proti vlivu medií!!
O NATO sdělil podle mě nesmysl, protože kdo jiný musí vědět, zvlášť když má takový zájem o spolupráci s RF a pozor(i Čínou!-globalist. smysl se v něm nezapře), k čemu a komu slouží NATO?!(Nebo mám špatně zpracovanou informaci o NATO?- tak bych byla ráda , kdyby mi to někdo vysvětlil, tady vůbec nechápu souvislost, proč se o NATO takto Zeman zmiňuje- pak si myslím, že i co se týká NATO má Zeman globalist. smýšlení a v budoucnu by se mohl pod GP otočit proti Rusku samotnému- to nesmí RF dopustit!!!Nevím, který jiný kandidát na prezidenta u nás by byl protipodpindosník, tedy opravdu konkurent Zemana z mého pohledu. Nevíte někdo o takovém kandidátu?
Brusel vystupuje proti našim národním zájmům nejen co se týká migrantů, ale i z ekonomické stránky a diktátorství co můžem a co nemůžem...
Dokud budou vlastnit media podpindosníci, kteří umí zmáknout dav, nikdy nedopadne referendum pro zájmy národa ale pro zájmy elit!
Tak to je můj názor na Zemana v mém kaleidoskop. (doufám, že zatím) vnímání světa a tedy mě Zemanovy výroky moc nepřesvědčily...:-(

Přidat nový příspěvek