maditace s anděli země

martinT | 10.11.2017

..tak drazí nadšení přátelé...jsem naroubován na pravý viný kmen více než 26 let a mohu prohlásit že vím co znamená prakticky to o čem mluví Jan že Duch dává moc být božím dítětem a vím co je modlitba..a zároven vám řeknu o uskalí jakékoli nekontrolované meditace s anděli (matky země atd)...jako mladý jsem se zůčastnil seance studentů VŠ vyvolávaní důchů,trhlá holka byla medium, na stole číslice a písmena a sklenička dnem nahoru...bylo nám řečeno že se máme soustředit a přát si at se duch projeví azačne se sklenice hýbat...netrvalo to ani 2 minuty a bylo tu třesení se skleničky..říkal jsem si někdo do toho prstem žduchá a tyk..no medium pozdravila a dala otázku ..a sklenice už v rotaci klouzala k písmenum a medium psalo znaky na papír at je to ke čtení...každáý jsme se zepatli na nejtajnější otázky a bylo nám odpovězeno nacokli ...asi 2 h jsme si mysleli že mluvíme s duchem zemřelé osobnosti a pak nám bytost řekla že je démon známeho jmena a málem jsme se postrali strachy ..vysmál se nám a naší víře v boha a že nás postupne všecky dostane..ja jsem sobecky běžel pod ochranu Jeříšova jména a přijal jsem Ho příznávám sobecky a ve strachu ,abych patřil pod jeho ochranu pač právě tomu se vysmíval..že mu nepatříme ani jeden...proč to říkám...jako telata jme jen nepatrným soustředěním (meditací) předali svou energii entitě duchovního světa mysleje si že je to duch něčí a on to byl někdo jiný..padlý anděl velmi vysoké šarže...a taky nám to říkat nemusel...mohl to být pod rouškou anděla Země, Radosti...nééé

nezlobte se ,ale meditace,když to nevíš, je způsob uvolnění duševní síly... ano tvé životní síly...těch technik je mnoho a já vám říkám modlete se ke Kristu a v to duchu svatem jako v jediné duchovní autoritě,která drží vaši kontrolu při modlitbě..jinak jste jak baterie pro démony aby se mohli projevovat i fyzickyna zemi tedy ve skutcích

Přidat nový příspěvek