Alkohol

Juraj | 10.11.2017

Alkohol vplýva na aparát (čiže telo). V mojom chápaní je to rovnaký egregor ako iné drogy, kt. vyžadujú vyššie alebo nižšie napojenie hostiteľa. Ten čo obhajuje alkohol obhajuje Energiu, ktorá ho "neviditeľne" oberá o sily fyzické i psychické (v dlhodobom rozmedzí času). Ako všetky závislosti, kt. ľudská psychika nevie odmietnuť, alkohol oslabuje napojenie súvislostí ako písal Jarox.
Môj osobný experiment s alkoholom. V mystike, keď sa Vám istým spôsobom otvoria čakry cítite k sebe samému a k svojmu okoliu "lásku," napĺňa Vás pokoj, kt. sa ťažko opíše. Spočiatku je to dosť "otravné" pretože ťažšie reagujete na podnety svojho okolia, hlavne na "problémy," ktoré musíte riešiť a brať ich "vážne". Preto som začal po fyzickej stránke skúmať tento zvláštny fenomén a dospel som k záveru, že čakry sú napojené na Vaše orgány, ktoré ovplyvňujú hormonálnu sústavu ( hlavne vylučovanie hormonov šťastia a hormónu "obranyschopnosti" thymohormon - brzlík). Tým, že som začal užívať alkohol doslova som odpájal tieto energetické centrá - žiaden pocit napojenia, vnútornej celistvosti. Rovnako začala prevládať racionalita a "ukotvenie" v matérii.
Spočiatku som to bral ako výhodu (v práci a pri komunikácii s ľuďmi ), no nesedelo mi, že potrebujem "dodávať" niečo čo nie je prirodzené telu + stavy detoxikácie. Rovnako tu boli znalosti o egregoroch, preto som túto látku vysadil a začal obmedzovať všetko čo potrebuje psychiku ako hostiteľa a navrátil som sa do pocitu napojenosti s postupným "ovládaním" blaženosti aby osobnosť mohla jestvovať v spoločnosti.
Ak chcete posilňovať svoje telo (fyzické alebo energetické) vyvarujte sa všetkým závislostiam, ktoré nemajú reálne korene, ale iba mentálnu podporu predstavivosti.

Přidat nový příspěvek