Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: názor

ТаuRus | 05.11.2017

"Šírenie koncepcie nie je realizácia konceptuálnej moci. To je podobné, ako keby si tvrdil, že Hox tým, že šíri KSB cez svoj web realizuje konceptuálnu moc. Proste hlúposť."

Sám seš hloupost. Napsal jsem, že šíření koncepce a realizace konceptuální moci jedno jest. Jsou to spojené nádoby.

I Hox, šířením koncepce realizuje konceptuální moc. Každý, kdo chápe koncepcí realizuje konceptuální moc. Každý na svém místě.
Vysvětlování způsobů manipulace s masami není realizací konceptuální moci? No to bych se na to podíval. Hned začínáš ječet, když se někdo dotkne tvému srdcí nejmilejší RKC. A čeho se tak bojíš, když RKC je systémová struktura a informace jí nemůže ohrozit? Jenže, fungovat ta struktura může jen do té doby, dokud jsou hlupáci, kteří jí podporují. Proč se zde za RKC tolik biješ, když tvrdíš, že informace není řízení? Proč ti tolik vadí ta informace o které zde píšeme? Proč vynakládáš tolik námahy, abys od té informací odradil lidí? Bojíš se, že na základě těch informací padne tvoje struktura?
Proč pláče German Gref, představitel bankovní mafie, že lidé nedostávají nefiltrovanou informací, kterou by jím měli servírovat speciálně pro tyto účely vyškolení novináře a političtí analytici? Vždyť za ním stojí struktura a celý systém. Čeho se tak bojí Gref? Jen si ho poslechni:
https://m.youtube.com/watch?time_continue=150&v=YxNEd61PeXQ

"Jakmile lidé poznají sami sebe, řídit je, tj. manipulovat s nimi bude velmi těžké Lidé nechtějí být manipulováni, když mají znalosti. Kabala byla tajným učením, protože lidé (elity) chápali, co znamená otevřít lidem oči...Jak jimi řídit? Jakékoli masové řízení je podmíněno elementy manipulace. Jak řídit takovou společnost, kde všichni mají stejný přístup k informací? Jak je možné řídit masy, když lidé dostávají informací rovnou, nevypreparovanou médií a analytiky a celou mašinou (strukturou), která byla pro tyto účely vytvořená? Já mám z toho strach".
Zkus tomu Grefovi vysvětlit, že informace v řízení nic neznamená, že se nemá čeho obávat, protože ho chrání systém a struktury, ale pochybují, že budeš úspěšný. Protože on je ten, kdo z vás dvou chápe víc. Protože on vidí, jak pod tíhou informace padají celé struktury. Dnes, třeba, mediální - jeden z pilířů současné liberální moci.
Tvoje důkazy ohledně konceptuální moci Stalina neobstojí, protože právě, Stalin realizoval konceptuální moc shora a národ neměl takový přístup k informacím, jako dnes. Spoustu věci nechápal. Ale i tak, trvalo 55 let, než SSSR trockisté rozložili stát zevnitř změnou informačních toků, změnou hodnot a priorit sovětského obyvatele. A žádnou armádu k tomu nepotřebovali.

Tvoje teorie o neotřesitelnosti "filtračního systému moci jsou na nic. Protože a priori předpokládá, že politici mohou s davem manipulovat. Jenže ono to tak dobře nefunguje, když manipulace jsou hned odhalovány.
Vždyť vlastně, i ty zde jen zkoušíš s různými manipulacemi. Podívejme se, co tvrdíš: Zakladanie blogov, vytvorenie polických strán nie je cesta na udržanie trvalej zmeny konceptuálnej moci. Keby to tak bolo, tak sú už elitári zlikvidovaní."

Kdo řekl, že stačí založit blogy politické strany k tomu, aby systém padl? Já? Nebo jsem to uvedl, jako příklad šíření koncepce zdola? mlžíš, Júliusi a překrucuješ.

A poslední tvoje tvrzení: "Putin nerealizuje KSB koncepciu napriek tomu, že v KSB sú tézy, o ktorých on hovorí. Presnejšie nerealizuje komplet takú koncepciu, aká je predkladaná v KSB."

Hádám chápeš všechny kroky Putina a znáš všechny práce VP SSSR? Tak to seš fakt dobrý, klobouk dolů. :)



Přidat nový příspěvek