Re: Re: Re: Re: názor

Chis | 03.11.2017

Asi ako u koho, u mna sa len potvrdilo v dnesnej dobe, co sa hovorievalo, ze rusi vzdy ukoncuju vojny atd, kedze sme napoleonove tazenie alebo 2. svetovu nezazili aj to je bezstrukturne riadenie, ktore rusi realizovali v tej dobe tych vojen strukturne, cize ano v tomto ponimani to tak moze byt brane, ze bezstrukturne riadenie alebo realizovanie koncepcie treba struktury, ktore nieco ohlasia alebo urobia, no na zaklade tohto uz jedinci sa bezstrukturne riadia sami, svojim vlastnym vnimanim sveta v buducnosti za 2-5-20 rokov..
Napr. ma napadlo neviem ci dobry priklad, ale budis..nejake prislovie alebo piesen vznikli strukturne, niekto ich napisal, pred 100 rokmi, ale neriadi ma ten clovek, ze teraz pouzi to moje napisane na dannu situaciu, bezstrukturne to jedinca dnes po 100 rokoch bud ovplivni alebo nie..preto som to myslel tak, ze bezstrukturne je, ze ta nikto priamo neovplivnuje v dannych situaciach, zijes s tym, ze tvoja krajina sa niekam ubera, ma nejaku "koncepciu" ,nejaky "nazor" ako zit, ktorou ta priamo nikto neriadi, riadis sa sam svojim svedomim...neviem to lahsie popisat :)
Tu to je popisane podrobnejsie ak si necital http://leva-net.webnode.cz/products/globalni-transformace-rusky-projekt/
Preto Jefimov hned na zaciatku rozprava o slove a obraze ktore ovplivnuju ludi podla toho ako ziju, ako chcu zit, ako budu vnimat informacie, ktore pocuju a vidia, ze sa budes riadit bezstrukturne tymito obrazmi v buducnosti

Přidat nový příspěvek