Re: Re: Re: Re: To jsou

loleček | 31.10.2017

Vážená madam, děkuji, že jste mi objasnila, co vše nevím a co neumím.
Vy si evidentně dokážete dávat věci do souvislostí, jak je vidět z vaší odpovědi. Jaksi jste si dala do souvislotí to, že o něčem názoru napíšu, že je to blbost s tím, že někoho urážím, že nechápu historii a další věci, o kterých nebyla vůbec řeč. Vůbec, váš pokus o mou dehonestaci vypovídá více o vás, než o mě, za což také děkuji.
Pan Pjakin se dle mého nepokouší nikomu pomáhat, jen opakuje věci, které mu někdo jiný diktuje.
Ohledně mého jediného správného názoru - doufám, že mi sdělíte, který to je. Sám jsem na to zvědav a také za to předem děkuji.
A poslední poděkování je za to, jak krásně umíte respektovat demokracii. Ukájíte se tu nad názory vašich spoludiskutujících a každý, kdo je proti vašemu názoru schytá mantru hloupých keců, kteru jste tu předvedla vy. Ale je od vás krásná sebekritika napsat, že o kritiku nestojíte - kdo si tu tedy obhajuje svůj jediný správný názor (toto už je opravdu jen řečnická otázka)?
Číst si budu co chci, přispívat si budu kam chci, tak to tu funguje, nejsme totiž Rusko nebo USA, víte?

Přidat nový příspěvek