diskusia

peter | 30.10.2017

Ja to chapem takto: nie je rozdiel medzi islamom, hinduizmom, judaizmom a krestanstom. V podstate diskutujeme ze co je vacsie zlo. Ale ZLO je ZLO . Je uplne jedno do akeho rucha je zahalene.
Je to len viacnasobna varianta povodneho otrockeho systemu aplikovana na nejake uzemie podla potreby GP. Pre mna je predstavitelom zlocineckej skupiny rovnako farar ako rabin .
Nejde oto dokazovat si , ktore zlo je mensie alebo vacsie. Ide o kazdeho individualne svedomie / teda individualne spojenie zo stvoritelom/ aby pochopil ze zlo je zlom v akejkolvek podobe.
Az potom moze byt na ceste zmenit stav psychyky na ludsky. Po precitani tejto diskusie vsak konstatujem ze ani jeden diskuter a ani ja sme tam este neni - v ludskej psychike a ani dlho nebudeme.. Preto este nie je cas na zmeny a toboz nie radikaqlne, my tieto dejiny nezmenime, , my ludsky stav nedosiahnene / mozeme ho sice predstierat ale to nie je cielom/. Az keby sme ten stav nejakym zazrakom dosiahli potom by sme tomu porozumeli, dostali by sme informacie s noosfery. Je to ochrana voci nam lykozrutom /skodcom/. Ta bude otvorena len novym generaciam, ktore od nemluvniat budu vychovavane v smere ludskej psychiky, nebudu zatazene utrapami nasho svedomia za to co sme tu sposobili. Predsa Vam musi byt jasne ze to sa neda naucit a ani zakupit odpustky alebo absolvovat sebatryznejuce púte a tvarit sa ako som sa kajal a uz som clovek. To tak asi nefunguje.

Přidat nový příspěvek