Re: Really?

nik | 02.10.2017

OK, ospravedlňujem sa, ak som sa vyjadril trocha expresívnejšie, nebolo mojim cieľom kritizovať, bol som len prekvapený.

@DušanBe - áno, je to veľmi široký a zložitý subjekt, vďaka za indície k ďalšiemu naštudovaniu, chodím sem skôr k doplnkovým historickým materiálom, analytike riadenia globálnych procesov a ich uplatneniam v praxi ako to demonštruje Pjakin a ďalší v článkoch. Pre kognitívne otázky mne osobne vyhovuje iný pohľad a terminológia na túto "istinu", čiže ak KSB hovorí o MIM, pre mňa to je vedomie, energia a zámer, ako je to v niektorých mezoamerických alebo pôvodných védických kultúrach.

@ Hox - áno, sorry, uvediem niektoré príklady.

Informácie - prístup k informaciam a novým poznatkom nie je limitovaný mravnosťou, mravnosťou je limitované to, akým spôsobom ich viete použiť. GP a celá Vatikánska knižnica majú mrte informácii, vrátane starého know-how o ktorom môžme teraz len snívať a ich dostupnosť pre "okruh" nebude daná mravnosťou. Prosto knižnice "vypália", knihy odvlečú k sebe a je vymaľované. V konečnom dôsledku nie je dôležité, či je informácia "Zhora", ak ju máte. Otázka je jej použitie a to je už niečo úplne iné. Čo sa týka informácii o zbraniach ako uvádzaš vyššie - z posledných prípadov je dokázané, že Hitler už mal jadrové zbrane a aj ich použil a jeho pokrok prevzali neskôr amíci (a Rusy) - o prvých dvoch subjektoch nehovoríme, že oplývali mravnosťou a oni by to zasa nepovedali o Rusoch. A boli tu predtým mnohé iné deštruktívne civilizácie, ktoré disponovali rôznymi inými "hračkami".

Rozlíšenie - proces poznávania je obojsmerný, ak chcete poznať svetlo, musíte poznať "tmu", inak nevznikne rozlíšenie. Nestačí stať na okraji rieky a pozerať na plavcov a predpokladať, že budete vedieť plávať. Bytosti, ktoré sú v procese poznávania "tmy" nemusia vedieť, že sú z pohľadu bytostí, ktoré riešia témy "svetla" tí "tmaví", alebo "zlí" (bez mravnosti). Ak ale chcete poznať podstatu "tmy" potrebujete priebežne rovnako aj informáciu "Zhora" ako pri poznávaní "svetla", aby ste ju na svojej ceste vedeli integrovať do svojho systému a urobiť z toho syntézu. Inak nehovoríme o rozlíšení, ale o dogmatizme. - Toto je z môjho pohľadu jeden z dôvodov, prečo zakapala (alebo sa dostala na inú cestu vývoja) stará slovanská vedická kultúra.

Podvedomie - podvedomie funguje na inštinktívnej báze - zaútoč alebo uteč. Hromadí sa v ňom celá vlastná genetická stopa, rodové skúsenosti a súčasné záťaže, vplyv sociálneho prostredia, ... takže dostať niečo inšpirujúce z podvedomia je "protimluv". Inšpiratívne veci a vnuknutia sa dejú napriek pôsobeniu podvedomia, z iných energetických centier, alebo keď je človek na úrovni, že sa vie dostať do nadhľadu nad priebežnou drámou a stresom, ktoré je generované podvedomím. Tieto veci už vie identifikovať aj bežná alebo alternatívne psychológia (kineziológia a pod.).

Tak nejako, v klídku, veď len komunikujeme :-).

Přidat nový příspěvek