Re: Julian Apostata

Július | 30.09.2017

Keby ma platila SIS a iné služby, to by si videl tú aktivitu...Takto to robím všetko free, aby som pomohol ľuďom, čo čítajú tieto diskusie a nemajú dosť poznatkov, teda neodhalia manipuláciu.
Nakoniec aj mne nejaký čast trvalo, kým som prišiel na to, o čo vlastne autorom KSB ide.

"Niežeby si nemal v pár tvrdení pravdu Julčo, ale tú znôšku obrovskej demagógie a hlúpostí si nechaj pre svojich "bratov" v SIS, NED a podobných kluboch, ktoré ťa "bezštruktúrne" riadia (teda pravidelne vyplácajú nejakých 30 strieborňakov) a očakávajú výkon hodný tvojho rangu."

Len problém tvoje úvahy je v tom, že ma tie tajné služby BEZŚTRUKTÚRNE RIADIA, ale odmena je už podľa teba skutočná, teda 30 strieborňakov, ktoré by si mi rád znížil na 10.

A myslíš, že ma to tak postihne, keď aj tých 10 strieborniakov dostanem BEŹŚTRUKTÚRNE ? Teda v skutočnosti ma nevyplatia ?

Ako ma teda vyplatia, keď ma riadia bezštruktúrne a nie som na ich výplatnej páske ? Alebo podľa teba ma riadia bezštruktúrne, ale štruktúrne ma vyplatia ? Aspoň vidíš akú hovadinu si napísal...
Vieš, agent riadený bezštruktúrne je agent, ktorý nedostane skutočnú výplatu, pretože tajné služby ho nemajú v systéme, aby ho vyplácali, až tam je, tak je riadený štruktúrne. Takže nauč sa základy logiky, potrebuješ to.

SZ je síce súčasťou biblie aj v RKC, ale kresťania nedodržujú všetky predpisy a nariadenia SZ a ani sa ním neriadia. Ježišov zákon a jeho učenie je totiž nadradené starozákonnému oko za oko, zub za zub. A to sa rovnako týka aj tej lichvy, ktorá tam bola iste vložená po infiltrácii RKC...
To, že to doteraz v RKC neodstránili ukazuje len na hĺbku infiltrácie RKC jej nepriateľmi, pretože NZ nič také, ako úroky a úžeru netoleruje a nepodporuje.

"Tí, ktorí sa hlásia ku "kresťanstvu" sú dominujúce sily v štátnom aparáte USA, Nemecka, Španielska, Talianska, Ruska a i.
Aké kabalistické zákony tvoria, ty truhlík?"

Keby si mal, čo len trocha hlbšie poznanie, tak by si vedel, že ten, kto sa len skrýva za kresťanstvo nemusí byť skutočný kresťan..
Okrem toho v protestanti a ďalší, ktorí sú v štátnom aparáte v USA nemajú nič spoločné s RKC, to sú iné spoločenstvá.V USA nie je ani 15 % katolíkov.
V skutočnosti vlády na Západe neovládajú žiadni kresťania, ale štátnu moc týchto krajín zastupujú hlavne slobodomurári, ktorí ako agenti slúžia skutočnej svetovej moci a že si nepostrehol, že sa schovávajú verejne za kresťanstvo je tvoj problém.

Až je pre teba 2 miliardy ľudí tupé ovce, tak pouvažuj, či tupý nie si zrovna ty...
vlastne by som nemal s osobou s takto obmedzenými názormi ani diskutovať, ale nerobím to kvoli tebe, ale kvoli tým, čo to tu čítajú.

RKC, ako som písal nevládne finančnému systému a ani nepatrí k tým 200 rodinám. Posledný z tých rodín bol Kennedy, prezident USA a jediný katolícky prezident a bol aj zavraždený. Odvtedy nebol na poste prezidenta USA žiadny katolík.

Heriarcha RKC je posledných 200 rokov a hlavne v 20 storočí infiltrovaná slobodomurármi, ktorí robia všetko preto, aby zmenili učenie RKC, maigistérium, viď práce Františka a transformovali RKC na novú cirkev new age v zmysle plánov masonstva.

Templári, že boli vačší úžerníci ...Je blbosť, pretože templári nezavádzali ÚROKOVÚ úžeru, čo je zbraň hromadného ničenia celých štátov a národov.

A znova píšeš blbosti. Templári nepoužívali úroky. Si preštuduj problematiku...

K otroctvu, nepísal som o staroveku ale o období po objavení Ameriky, kedy sa na otroctve zúčastnili aj protestanti. O židoch a ich aktivitách som sa nezmieňoval a ani som nepísal, kto mal na tých aktivitách najvačšie zastúpenie.

"A prečo sú odjakživa tie "akože" katolícke inštitúty infiltrované?"

Pretože ich učenie, práca prekážajú tým, čo skutočne vládnu...

"A kto má uviesť tie RKC ovce do správneho obrazu?"

KSB to nebude, pretože až by ľudia úplne odmietli RKC a kresťanstvo, ako nabádajú autori KSB, ktorí tvrdia, že RKC a jej učenie je podvod a podľa kobistov ako Hox a TauRus aj skrytý satanizmus, tak získa vplyv islam, ktorého podporuje práve KSB ako učenie najbližšie k Bohu a neustále aj na levante sa píšu články, aký bol Mohamed dobrý a morálny človek ,čo je samozrejme, lož.

A počúvaj ma ty primitív, až ma ešte raz napíšeš, také vulgarity ako teraz a nazveš ma hňupom a podobne, tak nas teba nebudem už vobec reagovať. S takými entitami a morálnym bahnom ako ty sa nemám záujem špiniť.

Přidat nový příspěvek