Re: Re: Re: Re: trocha zdravého rozumu!

Július | 28.09.2017

Nebudem decku kaziť jeho predstavu snehulienky."

Baví ma sledovať tvoje presvedčenie, že len tvoj názor a tvoj pohĺad na Boha je správny a kto ho nemá ako ty, tak výsmech, snehulienka, atď...
To svedčí skor o tvojej neistote, keď chceš akoby kladivom zatĺkať klinec, aby si hlavne sám sebe dokázal svoju pravdu, o ktorej podvedome pochybuješ. Keby to tak nebolo, tak by si nemal potrebu robiť z mojej viery posmech. Vieš, vlasten sa smeješ miliardám kresťanov vo svete, čo veria, že Ježiš je Boh.
Vieš, udo, každý sektár je presvedčený že jeho názor na boha je tá istina. Ty rovnako ako ďalší.
Ono je to o tom, že mám za to, že každý človek má právo na svoje vlastné náboženské presvedčen ie, ale človek, ktorý je presvedčený o pravde nemá potrebu si robiť posmech zo svojho blížneho, ktorý má inú predstavu o Bohu.

Podĺa AMEN nemožeš posudzovať kresťanstvo, to slovo má v hebrejčine iný význam, aký mu dali autori KSB ohľadom toho, že kresťanstvo je Amonovo náboženstvo alebo jeho upgrade.

Mimochodom ani MIM a ani HEČP neurčujú presne náš svet, pretože svet je hmotný aj duchovný aj ľudská bytosť je kombináciou duše a hmoty.
A ľudská duša nie je nejaká len informácia a miera a rovnako Boh nie je miera všetkých mier, Boh ja hlavne duchovná bytosť s neobmedzenou mocou, inteligenciou a poznaním.

KSB je hlavne ideológia, ktorá sleduje určité tézy, ktoré chce ĺuďom infikovať, pričom sa navonok tvári ako teória, ktorá má riešiť zmenu koncepcie, pričom nástroje, ktoré dáva ľuďom nie sú vobec také, ktoré by mohli privodiť zmenu koncepcie, takže jej skutočný finálny program je skrytý a spozná ho len ten, ktorý má preštudované viac toho,ako ponúkajú autori KSB...

A baviť sa so mnou nemusíš. Mne stačí, keď pod článkom napíšem jeden príspevok ako svoj názor.
až nikto nebude na mňa reagovať a obviňovať mňa, nemám dovod písať pod článkom ďalšie príspevky. Ale myslím, že to tu nedokážete...

Přidat nový příspěvek