Re: Re: Re: Re: Re: nevědomost

Lexa | 22.09.2017

Ještě dodatek:
Modi pochází z kasty vaišja, to je druhá odspodu. Prodával ve stánku na nádraží. Vystupuje snad jako lídr? Absolutně ne. Je to očividná loutka západu, i Putin si z něj utahoval, že se bojí říct svůj názor. Už jeho držení těla je držením těla sluhy. Teď připravují dalšího, šudru z Biháru, jako jeho nástupce. Višnu chraň Indii!
Profesor Said trefil hřebík na hlavičku, když napsal, že "the centuries of Orientalist studies had been nothing more than techniques of espionage and methods of oppression – in short, means of serving the West." V Indii na to měli Britové od poloviny 18.století spoustu času. Převrátili tam vzhůru nohama co mohli. V Bengálsku kvůli nucenému pěstování opia pro Rotschieldovu Východoindickou společnost vymřela na hladomor třetina populace. Indie je stále kolonií západních bank a korporací. Interpretace kastovního systému, kterou kritizuješ, jim náramně vyhovuje: je to totiž model, který v Indii prostřednictvím svých loutek prosadila sama sionistická mafie. S tradičním indickým chápáním karmy a kast to nemá nic společného.

( R. S. Sharma states that "the Rig Vedic society was neither organized on the basis of social division of labour nor on that of differences in wealth... [it] was primarily organised on the basis of kin, tribe and lineage....According to Sharma, nowhere in the Vedic text collections "is there any evidence of restrictions regarding food and marriage either between the Dasa and Aryan, or between the Shudra and the higher varnas". Further, adds Sharma, in late Atharva Veda, "Shudra does not come in for notice, probably because his varna did not exist at that stage".)

To běží víc jak dvěstě let. Gándhí to dobře chápal a usiloval o reformu. Jenže Gándhího zastřelili a nasadili tam "teosofa" (takže nejspíš zednáře) panditu Néhrúa, ovládaného židovkou Mountbattenovou. Porobení Indie trvá dvě a půl století, nikdy se z něj nevymanila. O tragédii a genocidách při dělení na Indii a Pákistán ani nemluvě.
Téměř bez nadsázky lze říct, že kastovní systém v Indii, jak je dnes kritizován, je produktem britsko-sionistických intrik a nikoli původní indické tradice.

Přidat nový příspěvek