Re: Re: Re: Re: Re: názor

Cico Ciciak | 20.09.2017

> Napadlo ťa vobec, ako sa stalo, že ľudia odmietli kresťanstvo ? Nebolo im ponúknuté niečo iné, iné názory, ideológie,slogany ?
A to prišlo tak samo od seba bezštruktúrne, alebo to niekto cielovo organizoval

Snažíš sa tu podsúvať nezmysly!
Ako išiel čas (zrýchľoval sa tzv. zákon času) a ľudia viac chápali, tak prirodzene pochopili, že Biblia a RKC im už nedávajú adekvátne odpovede na ich životné otázky, ani sa navyše podľa týchto lží a dogiem nedal reálne zlepšiť svet a život ľudí v ňom.
A tento proces si následne podchytili globalisti a zbytok je história.

A ty zas len klasicky odvádzaš od merita veci - typická "satanská" logika!

To naopak práve Biblia a RKC je sofistikovaná činnosť, lenže to ty zámerne zamlčiavaš a odvádzaš od toho pozornosť útokmi na samotnú podstatu KSB a DVTR!


> A slobodomurároch vieš fakt kulové, sorry...

Ďalšia špinavá lož a podsúvanie z tvojej strany, lebo ja som si už tiež vo svojich začiatkoch bádania s cieľom postupne odhaľovať objektívnu pravdu týmito vecami a zdrojmi prešiel, zamyslel sa nad nimi (čo by mohla byť pravda, čo už menej a čo už vôbec, nakoľko tie zdroje nie sú vôbec spoľahlivé) a vytvoril si o nich určitý subjektívny názor, ktorý som navyše dokázal neskôr prehodnotiť a skorigovať, čo u teba dogmatika a tmára nevidieť.

Takisto by som mohol reagovať v takom štýle:

A o KSB a DVTR, histórii, Biblii, RKC, reálnej (vyššej) politike a objektívnej realite vieš fakt kulové, sorry...

To je "argument" panebože.

Přidat nový příspěvek