Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: názor

ľudo | 19.09.2017

1) Aj v stredoveku sa cirkev, teológia vźdy považovala za vrchol politiky a vzdelania. Ako celý pojem trivia a quadrivia.
Koncil je aj z cirkevného pohľadu (CIC) jednoznačne a v 1.rade politická záležitosť. Cirkevno-politická.

T.j., presadenie nejakého názoru. Koncenzus ktorí má prehlušiť..pretlačiť nejaký konsenzus.
Toľko krátko z vnútro-cirkevného názoru, na ktorý mám právo a dobrý dôvod. V rodine máme pomerne dosť vysoko postavených cirkevných hierarchov, takže si trúfam povedať, źe veľmi dobre viem, o čom hovorím.
Ohľadom "ducha svätého", ktorý tam "akože vplýva"..
isto..ako sme sa bavili, ide o to, čo si pod tým, pod ním predstavuješ..

2) keď niekto povie úprimnému(naivnému) pseudokatolíkovi výraz "Slobodomurár", ten vidí ako mladý býčok v aréne červenú. (neboj, teba k nim ale úplne nerátam...)
Podobne u výrazu "komunista" a ďalších..
Pričom pôvodné myšlienky komunizmu a kresťanstva sú vśetky plne identické. Potom prišiel z istých známych kruhov marxizmus, aby ho (komunizmus-common-všeobecný-gr.katholikos) zámerne a preventívne zdiskreditoval, znefunkčnil. Podstatou je marxizmus presným opakom komunizmus!!! (podobne je tomu u krsťanstva vs. oficiálna tzv. cirkev, cirkvi)

Na stretnutí istého užšieho kruhu KDH bol z tohto veľký poprask, pohoršenie :)) no postupne sme s v mnohom zhodli. Najmä s Čarnogurským. Škoda že ho tí mladší "kančokovia" v NIEKTORÝCH veciach viac nepočuvajú. A nie, vôbec nemyslím ani tak otázky ohľadom Rusov..

Mám veĺmi ďaleko od toho, aby som celkovo obhajoval Slobodomurárov, ako som aj napísal, len ty sa tváriš, že si to ako onen býčok pochopil..
Sú veľkým bezpečnostným rizikom pre akýkoľvek štát, ktorý by chcel byť zvrchovaným. Okrem iného. O nezávislosti radšej ani nehovorím..

3) Ježiš a Boh?
No comment.

Škoda, že čokoľvek poviem, ty aj tak úplne inak, posvojom pochopíš. To by sme museli o tovjich stereotypoch vnímania, spracovávania informácii hovoriť. Tvoj operačný systém aspoň trochu odvíriť. To by sa ale asi tomu, komu nevedome slúžiš, nepáčilo..

Ale ako som vravel, ani Ježiš toho moc so vzdelancami neriešil. Moźno akurát s Pilátom trochu, keďže ten prvoplánovo neslúžil židovskému pseudobohu..To už by sme ale boli pri jednej ďalšej verzii Matúšovho evanjelia. Z tých 600+1 apokryfov, z ktorých podĺa istých špecifických, niekým definovaných kritérii. kedysi delegáti padlí, na povel 4 určené akože "vybrali"

Isto sa ale zhodneme na tom, že slobodomuráti sú dnes mor.
..i keď pri zrýchľujúcom sa čase musíš i priamo=štruktúrne riadiť. Hlavne, keď ti tu globálne beží apokalyptický sociologický operačný systém-program(biblia), no máš tu jadrové zbrane..
a posledných cca 200 rokov bolo štruktúrne riadenia hlavne na princípoch týchto Murkov realizované.
Bez riadenia funkgovať??

Musíme najprv namiesto nich objektívne lepšiu náhradu zohnať..vychovať. Inak sa obávam, že nemáme až tak právo tých psychošov kritizovať

Chápeš, kam mierim Július?
To stádo dávno nie je Božie a opováľivo sa spoliehať na to, źe Boh ten naakumulovaných celkový preikak zasa vyrieši za nás?? hmm..

Najlepśie je na tom to, ako sa nad takýmito debatami, hádkami našimi úprimnými bavia spomínaní tí tvoji psychośi(murkovia a spol.). My obaja chceme dobre pre vśetkých a oni chorí väčšinou len pre seba..
Preto vravím i kolegom, kresťanom, že netreba nad cikvou palicu lámať..meč rozlíšenia, flintu inFormačnú do žita hádzať..

Přidat nový příspěvek