Re: Jefimov sa fatálne mýli

Drake | 17.09.2017

Jako celkom pravdu nemá v tomto videu, ale možno niekde inde má aj lepšie spôsoby a dopĺňa daný obraz, ako to chápe.
Súhlasim viac s michalom, ako popísal Boha.
To neznamená, že chcem pána Jefimova kameňovať, ako sa tu snažia Michlovi podsunúť niektorý rozvášnený diskutéry.
Každý prechádzame vývojom a jeho rôznymi fázami. Sme teda na inom stupni a v živote máme každý individuálne okolnosti a zýskavame individuálne skúsenosti podľa toho čo musíme v živote riešiť. Od toho sa odvíja aj chápanie nášho sveta. skrátka keď sa s ničim stretneme v každodennom živote a musíme riešiť určitú sytuáciu, tak potom už asi ťažko budeme súhlasiť s niekym, kto o tom len hovorí bez reálnej skúsenosti. Pretože aj keď má pravdu. Spôsob jej uplatnenia v praxi sa značne líši od prejavu s poza stola, kde ja každý frajer. Až tam človek zysťuje aká je skutočná realita, keď s tými katolíkmi, alebo inou skupinou, napríklad spomínany banderovcami reálne precuje.
Potom zystí, že sú medzi nimi ľudia, ktorý sa tam ocitli len preto, že sa v tom prostredí narodili. Ptom sa človek vyjadruje úplne inak, pretože takéto postoje nám nepomáhajú, ale posilňuje egregor tých, ktorý ich (banderovcov) štvú proti Rusku. Potom im môžu pustiť video a povedať: Pozrite čo o vás hovoria. Oni vás chcú pozabíjať. Pozrite ako sa o vás vyjadrujú. ste pre nich len ovce, nemysliaci dav.

Mi tu dole musíme potom riešiť/korigovať chyby riadenia týchto pánov, ktorý sa takto vyjadrujú spoza stola. To nám tu dole vôbec nepomáha a zhoršuje to sytuáciu. Pridáva olej do ohňa a obetí je o to viac.

Ešte raz preto opakujem. Ja keď sa pohybujem medzi Katolíkmi, Kotlebovcami, Nejakými náckami, cigáňmi/Rómami ... atď.
Tak si musím veľmi dobre rozmyslieť čo a aký spôsobom poviem.

Na fronte ma každá blbá chyba môže stáť život. a to doslova. To človek v bezpečí teórie nikdy nedokáže pochopiť, pretože je len ako počítač, ktorý len spracováva údaje. Ale chýba mu cit.

Choďte medzi tých ľudí. skúste toto (tie svoje teórie uplatniť v praxi. Sami potom poznáte čo vám hovoríme.

-Nič v zlom. Nechcem nikoho súdiť. Iba rovnako ako pán Jefimov sa snažim niečo robiť pre zmenu súčastneho stavu vecí. Je to len Kritika na základe mojích skúseností, ktoré sa často opierajú o teórie a práce od ľudí ako je pán Jefimov, ktoré tiež vychádzajú s jeho vlastných Poznatkov a skúseností. No moja či vaša skúsenosť je iná. tak to treba pridať do svojej mozaiky a nieto ju nahradiť

Přidat nový příspěvek