Re: Dotaz

Mike | 16.09.2017

Hovorím na to, že je to skutočne tak. Tiež tieto veci pozorujem, ako na sebe, tak na okolí. Dám za tie slová ruku do ohňa.
Len upresním. Napríklad, čo sa týka zemiakov. áno súhlasím. sú ťažšie na spracovanie. Alebo vajcia. Preto to netreba preháňať. Napríklad majonéza. šak to je vajce a par ďaľších vecí vrátane cukru. No a dajte si to na syr s hranolkamy. To je lepsie sa nasypať kokainom a zaliat ho vodkou.
Jako syr aj vyprážaný si výnimočne dám, ale c čerstvou zeleninou s nejakym jablcnym octom, a/alebo s nejakým olejom. napríklad tekvicovím.
Ak je však človek na ceste k tomu aby nepotreboval jesť (skutočne od kedy nejem maso a ryby, ci obmedzujem mliecne produkty je potreba jesť omnoho menšia a menšia.
Zjem Jablko a Nektarinku a som hotový. Prvé dni vegetariánstva som sa najedol zeleniny a bolo to hodne zvláštne. Ako sa telo čistilo prišli aj vseliake divne pocity. Pocit zvlastneho hladu ci az krce. Preto je lepsie ist na to postupne. podla toho v akom stave sa clovek nachádza.
Na druhú stranu Mikroflóra v trávení je ešte špecifickejšia, ako odtlačok prstu. A Počul som a videl som ľudí, ktorý jedia kdečo. Napríkla viem o týpkovi, ktorý konzumuje okrem iného aj sklo. To uz je fakt mazec.
Pokiaľ ide o level kde už človek nič jesť nemusí. Tzv príjma energiu s kozmu. tak to si vlastne zhomtnuje jedlo vnútri v bunkách. Už nepotrebuje energiu príjmať z vonku. teda príjmať hmotu a následne premieňať na energiu. Keďže aj ľudská Duša je vlastne energia obdarená vedomím. Dokáže teda energiu zhmotňovať. Všadeprítomnú energiu (informácie) poskladať v konkrétny obraz. k tomu sa však treba prepracovať. Očistiť bunky, aby vobec boli niečoho takého schopné.
Ako sa clovek ocistuje aj zmenou stravi, sa zacina samo-ozdravny proces, tak skutocne sa nam otvaraju nove moznosti. Napríklad tzv epifýza, alebo tretie oko sa tzv. po odblokovaní tzv. otvára a človek začína mymozmyslovo vnímať.
Pokiaľ sa budume baviť konkrétne o epifíze/treťom oku a jeho funkcii, tak je scela zrejme, že súčasné GP štruktúry nepotrebujú, aby ho ľudia používali.
Tomu je usposobená aj strava, či zloženie kozmetiky. Napríklad zubné pasty obsahujú látky (myslím že fluorid konkrétne), ktoré tzv zatvárajú tretie oko. blokujú činnosť epifýzi.
Preto je dobré takúto kozmetiku nahradiť. Dnes je dostupné vsetko mozne.

Naprikla sol s mrtveho mora. velmi dobra do kupela, kedze toxiny sa uvolnuju s tela aj cez kozu a slo s mrtveho mora (silny roztok) ich pomaha dostat s koze von. Preto je velmi dobrá pri liečbe kožných ochorení. napríklad exému. ten má mnohé príčiny, ktoré majú jedno spoločné. vypúšťanie toxínov, alebo telom odmietaných látok cez kožu, kde dojde k zapalu vplivom reakcie imunitneho systemu na patogenne latky v kozi.
Jedna sa o velmi dobry doplnok pri liecbe takychto ochoreni, ktory ulavuje od fyzických príznakov hlbšieho vnútorného problému. Keďže sú velmi nepríjemné a stresujúce , ako svrbenie kože, čo vobec nepomaha v odstranovani skutocnych pricin daneho ochorenia. ktore je casto sposobene zanesenim organizmu toxinami aj z dovodu konzumacie nevhodne spracovanej sravi ci masa.
(pozn. ak uz varit zeleninu, tak len dusit na miernom plameni. tym sa zachova cirka 80% vizivnych latok. pri krajani a manipulacii odporucam keramiku a drevo, kedze kov rozrusuje vitaminy -Je to vsak sirsia problematika.)

Co sa tyka kozmetiky, tak tu odporucam prirodne panenske oleje, bilinky a pod... esencialne oleje

Napríklad paneský kokosový olej s levanduľovím esenciálnym olejom je skvelý na pokožku krásne vonia. má cca 5 Uv faktor. Levanduľa okrem iného odpudzujé komáre, posoby aj priamo na pokozku a coby esencialny olej v podobe voňe posoby na zmysli a spusta reakcie (chem procesy) v tele. Tzv aroma terapia.

Kokosovy olej je tiez dobry na cistenie zubou, kedze ma aj antibakterialne ucinky. Dá sa pouzit ako zubna pasta napr. so sodou bikarbonou, kurkumou a matou.
-experimentujem aj zo solou, kedze v egypte som si vsimol ako si miestny ludia cistia zuby v mory. a mali ich krasne biele.
Sol sa puziva aj ako dezinfekcia v kuchini po praci s masom. tak...

je to rozsiahle téma. mozem niektore veci rozsirit ci upresnit.



Přidat nový příspěvek