Re: názor

Cico Ciciak | 14.09.2017

Si si vážne istý, že môžeš na 100% dôverovať viac-menej konšpiratívnemu článku z netu, ktorý čitateľom predkladá už pomerne staršiu informáciu (podľa teba fakt - skús ho objektívne dokázať! - lebo ja naopak môžem na základe sledovania obecného chodu vecí/udalostí sveta dokázať to, že existuje nejaké nad-židovsko-masonské globálne riadenie, ale ty nemôžeš nijako dokázať, že existuje nejaká tajná skupina ľudí, ktorá si presne hovorí "Ilumináti" alebo "Magnum 12" a pod. a nijako inak!) o tzv. tajnej skupine ľudí - "Magnum 12" a že sa nejedná len o zámerne podstrčenú dez-informáciu (čomu by som sa vôbec v tejto branži nečudoval) buď globalistami (prípadne samotným GP = konceptuálmi) na odvedenie pozornosti oviec od skutočných pohlavárov sveta?
A keby to aj bola pravda, tak hovorí ti niečo pojem z DVTR - "virtualizácia riadenia"?
To znamená, že zapodievať sa týmito tajnými skupinami (= moecenskými nástrojmi!) nie je pre obyčajných ľudí, ktorí nemajú prístup k najtajnejším informáciám, vôbec podstatné!

Aj V.V. Pjakin už dávnejšie poznamenal, že KSB a DVTR sa nesnaží zaoberať nepodstatnou konšpirológiou (rôznymi tajnými a "tajnými" spolkami a pod.), ktorú ide v podstate veľmi ťažko dokazovať, alebo naopak vyvracať = strata času a energie, a ani to nie pre nás až tak dôležité, ale že kolektív VP-ZSSR sa zaoberá hlavne výkladom obecného chodu vecí/udalostí sveta, serióznou analýzou globálnych procesov, riadením sociálnych super-systémov a ľudského "dobytka" a tak ďalej a tak podobne.
Lebo dôležité je pre nás obyčajnú väčšinu to, ako presne, akými metódami, prostriedkami nám títo zákulisní lokálni a globálni sociopati vládnu, a ako nás presne ovládajú!
Tebe by som poradil, aby si v prvom rade začal u Biblie, dogiem RKC a samotnej RKC, a ak to všetko pochopíš správne, tak až potom sa môžeš vo svojom chápaní objektívnej reality posunúť ďalej a k ďalším témam. ;)

Ďalej, za akým účelom tu zverejňuješ túto (dez)informáciu, ak budeme vychádzať z predpokladu, že "Magnum 12" je len mýtus určitej riadiacej bunky CIA pod palcom globalistov?
Iba preto, že si buď naivný hlupák, ktorý ľahko podlieha a naletí rôznym konšpiráciám zámerne zverejňovaným na internete, alebo preto, že sa tu akurát ty sám snažíš zámerne zavádzať ľudí, podsúvať im rôzne nepodstatné hlúposti na odvedenie ich pozornosti od merita vecí (od tzv. biblickej koncepcie, ktorá spočíva hlavne v zotročení človeka na úrovni ľudského podvedomia), a tak im vytvárať v ich hlavách "kaleidoskop"?


> Takže nech už Pjakin nehrá divadielko ako tieto skupiny bojujú o moc. Nebojujú, spolupracujú...

Ja naopak nemám pocit, že by to V.V. Pjakin nejako moc dramatizoval a fabuloval tu "holyvúdske" príbehy, podľa mňa iba jednoducho tvrdí, že GP a globalisti "umravňujú" (snažia sa ju čiastočne odstrihnúť od riadenia a jej zvyšok presmerovať podľa svojich plánov) regionálnu "elitu" USA (ktorej chrbticu tvoria hlavne riadiace kádre neo-konzervatívcov), ktorá sa čiastočne vymkla z pod kontroly globalistov a GP, ktorí dnes realizujú "perestrojku" USA.
A tento výklad mi pripadá najbližšie k objektívnej pravde (v porovnaní napr. s tvojim, ktorí je naopak plytký ako "tanier" :) ), pretože je veľmi pravdepodobné, že vyššie úrovne lokálneho riadenia v USA si veľmi dobre uvedomujú, že "niekto", kto im v minulosti dočasne a čiastočne predal vládu nad svetom (resp. kuratelu nad tzv. biblickým projektom globalizácie v jeho dnešnej liberálne-fašistickej podobe), dnes naopak pracuje na demontáži ich impéria vybudovaného na základoch ideológie a svetového formátu "Pax Americana", a že kvôli tomu prídu o svoj aktuálny sociálny status "elity".


Takže tu už konečne prestaň hrať toto divadlo - imitovať zmagoreného bigotného katolíckeho bio-robota a psycho-trockistu v jednej osobe, veriaceho v srandovné katolícke dogmy (napr., že Ísa bol boho-človek a pod. :) ) a v to, že za všetko zlé v RKC a v "kresťanskej" obci môžu iba "sloboši" a židia, ale už nie samotní "mierumilovní" a "rozvážni" "kresťania", lebo ja ti to jednoducho nežeriem vzhľadom k tomu, že nie som žiadna tupá ovca.


Přidat nový příspěvek