Re: Re: PPK

Alfei | 04.09.2017

Pre i X iho :)

ano. Velice zajimave.

Precital som zatial len kusok a vytusil som koniec, tak som si ho pozrel a sedelo to +-. No, ale nejdem to hodnotit. Snad sa k tomu co chvila dostanem. Urcite sa jedna o zaujmavy postreh pana PKK.

Ale celkovo chapem o co tu bezi.
nejdem sa k nikomu priklanat. :)

skutocne. Niektore veci nejdu povedat 2-3 Vetami ani 1 000 slov nestaci no 1 veta moze povedat uplne vsetko a zmenit svet. JednoDuchost moze byt pritomna aj v ZloZitosti a zdlhavosti.


Aby som nezabudol.
Vďaka za info o symboloch a za typ.
Skvele to zapada do mojich poznatkov s ineho zdroja. Je to zaujmavi pohlad.

Nooo ano. Je to tak.
Treba si uvedomit, ze tu sme hostom.
Co sa tyka hostitelov... Nooo skratka tu platia nejake pravidla. Nech si to ujasni kazdy sam. Nejdem hodnotit.

Je to proste tak. Jedna sa o tematicky veb.
Jaksi si vsak niesom isty. Aka je vlastne ta tema. Zda sa mi, ze tu dochadza k vzajomnemu nepochopeniu.

Povedal by som, ze najprv je potrebne pochopit sam seba. Potom bude laksie pochopit svojho brata.

No podla mna si kazdy moze najst svoje aj tu.

Vedla v diskusii (proc nemuze byt ksb jednoducha) som pocul slusny navrh od LUDA. Samotny clanok sa mi tiez paci a prijmam i jeho premisiu.

Navrh je zaujmavy.
Preco nie.? Ich tema je DVTR a Navrhuju prvych 80 stran. Ja to beriem. Neviem sice co presne sa tym rozumie. Ale... Ak to ma pomoct zlepsit svet, tak to beriem. Co sa mna tyka, tak podla mna je KSB fajn. Urcite aj DVTR. Pre cloveka s vyssim vzdelanim je to urcite dobra pomocka, ako si to v tej palici upratat po tom cim presli povas studia.
Tiez v urcitej Faze je to velice primerane.

Akorat si niesom isty preco by mal trebarz slovak, francuz, american ci ind alebo african prebrat naprikllad pojem psychotrockista. Jako fajn oni tomu co ja skratka rozummiem, ako "vyjebany Kokot" alebo zmrd bez chrbtovej kosti, tak oni tu tomu hovoria psychoTrockista. Je to podla nejakeho Trockeho, ktory je v Rusku (v ksb) zrejme povazovany za riadneho Kokota a je tam vysvetlene aj preco. A ze tento pojem nieje doslovny, ale povedzme psychicky. Oni tomu hovoria podla Trockeho bo KSB hodne stavia na obdoby 1sv a 2sv vojny. Cize s pohladu Ruska - Vlasteneckych vojen v ktorych Rusky Narod 2x zachranil moju buducnost. A v sucastnosti vdacim politike pana Putina, sile a hrdosti Ruskeho naroda, ze mam vobec moznost prist s mizernej prace a venovat sa tomu co ma bavi miesto totalneho chaosu a pekla na zemi, ktore si tu len malokto dokaze predstavit.

No i ked sa citim byt minimalne takisto Rus ako som Slovak. Tak stejne nevydim dovod preco mam pouzivat pojem psychotrockista. Ale preco nie?

To ze v KSB nic take neni sa da odhadnut aj bez jej precitania. Nie je to jej zameranie. Viem aj pochopit, preco sa KSB zameriava prave na toto obdobie 1 a 2 sv.
A tak isto chapem, preco tam niektore veci niesu.?
No preco ich tam nejak nezaradit?
Nie je KSB prave o tom?



Přidat nový příspěvek