Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zdravím. Podľa seba súdim teba?

Alfei | 03.09.2017

Jo. A mate pravdu.
Skutecne dochazi k tomu, ze ja o voze a ty o koze.

Ja chapem co mi hovoris.
Ked sa chceme na niecom zhodnut v nejakej oblasti, ked sa zaoberame fyzikou... Akoukolvek oblastou, tak skutocne k vzajomnemubdialogu potrebujeme rovnaky pojm aparat. No to nam stejne k nicomu nemusi byt, ak to nedokazeme predat ostatnym. A nakoniec... Aj tak si to vylozi kazdy po svojom a dôjde k rozdeleniu. (Rozvetveniu) aj tu sa to uz stalo.

Ja vas chapem v tomto smere, ak chcete riadit na strukturnej urovni a to tak aby ste tomu rozumeli a chapali co cinite svojimi rozhodnutiami, a ake to moze mat dosledky. aby sme tu mali pokoj a raj. tak to urcite potrebujete a prave k tomu sluzi DVTR a KSB. Teda podla mna.

Je pecka, ze SR a CR su toho sucastou.
Pome do toho... Ale triezvo.

Suhlasim, ze kazdy musi poznat svoj manever no nesuhlasim, ze kazdy musi citat DVTR. pocujete ako to znie? Su ludia ktory toho proste niesu schopny s xy pricin. Alebo sa na to proste... S xy pricin. To vsak neznamena, ze nerobia nic pre svoju zachranu.
Dost ze musia rano vstat, nachystat detom a ist mi upiect chleba, aby som si ho mohol kupit. To by som za to mohol dat tu namahu a prelozit im to ludstiny na prikladoch s ich zivota, aby si to mali s cim asociovat a tak pochopit a zapametat a tak zacat uplatnovat. Staci vzdy len par spravnych viet. Ci jeden rozhovor s jednym clovekom a vsetko hnet dostava novy rozmer.

Ja tu skutocne riesim v suvislosti s ksb a dvtr nieco uplne ine. Povedzme na inej urovni.
Ja riesim no povedzme to otrepane: hlboke duchovne zalezitosti.
Snad vas pouzita terminologia, ktoru iste poznate nezvedie od zmyslu.
:)

Přidat nový příspěvek