Re: Re: názor Valenčíka

Marek Z. | 01.09.2017

Xi: Objektivně snad ani není možné definovat, kdo se přesně ukrývá za GP (jak vypadá, kolik mu je, kde je atd.), i když to je přesně to, co by každý chtěl slyšet. Potíž je v tom, že GP je mimo jakékoliv představy běžného člověka, který už tisíce let vzniká jako objekt řízení GP, a jeho lidská představivost se se na úrovni pojmů vymyká takové úrovni. Pochopit a specifikovat GP je pro běžného člověka ne stejné úrovni, jako pochopit a specifikovat Boha. Pro běžného člověka je GP v roli Boha. A kolik za na světě vzniklo snahou definovat Boha.

Jakmile se začne GP přesněji definovat, vyvolá to v běžném člověku spíš jen různé fantasmagorické představy na úrovni víry nebo nevíry v to nebo ono. To přeci není žádoucí. Ono nějakým způsobem vstřebat, že elita z Atlantidy přežila globální kataklyzma na Zemi a poté Zemi ovládla svou znalostí řízení na míle se vymykajícímu lidskému pochopení, je trochu náročné sousto. Navíc při představě, že tu tihle cvoci jsou nějakou formou už tisíce let a pěstují si lidi podobně jako slepice v kurníku. Kdo si chce tohle nějak seriózně představovat a neupadnout při tom do bludu? :-)

Proto je lepší globální prediktor definovat na úrovni spíše matematických a energetických pojmů, které neroznítí všelijaké nesmyslné představy, které akorát odvedou pozornost od studia KSB a mohou si našlápnout k nejrůznějším formám fanatismu, aspoň tedy z mého pohledu.

Vrcholem pyramidy místo GP nemůže být Bůh, protože pyramida je struktura vybudovaná GP a v této struktuře řízení je moc uchvácena a koncentrována na vrcholu pyramidy. Tedy v pyramidální struktuře bude člověk vždy jen slouha a otrok. Bůh nemůže mít žádný zájem pyramidální strukturu vytvářet a dosazovat se na vrchol. To je vždy dílem GP, ať se jedná o jakékoliv náboženství. Leda by to byla kombinace dvou protnutých pyramid zespodu nahoru a shora dolů. Tam by snad bylo možné realizovat Boží záměr člověkem :-)

Přidat nový příspěvek