Re: Re: Re: Re: Re: TU MATE SVOJ DOKAZ! HADAJTE ODKIAL JE TO SKOPCENE: Dam vam radu. som KANAN

M.C. | 14.08.2017

Tošo, Július:
No a přesně to jsem měl na mysli.
Že Ježíš byl (a sám to i tvrdil) syn Boží a syn člověka. Nebyl Bůh.
Verš na který odkazuje Július v českém překladu zní: ,,Já a Otec jsme jedno."
Přečteme-li si celou kapitolu (Jn 10,1-42), tak z kontextu jasně plyne a je to tam několikrát i zdůrazněno, že Ježíš má na mysli jednotný záměr, že se ztotožňuje se svou úlohou, se záměrem, se kterým ho Bůh na zem poslal.
Je tam i odkaz na Starý zákon, kde Bůh řekl starým Židům: ,,Jste bohové" (nechce se mi hledat, kde přesně to v SZ je a v jakém kontextu).
Tak tak, nad textem je třeba přemýšlet, chápat ho v souvislostech, ne ho jenom číst.


Kdo stvořil člověka? Asi Bůh. Věda se s tím nechlubí, ale podařilo se jí už před několika lety existenci Boha nepřímo dokázat.
Tím, že vyvrátila všechny ostatní teorie o vzniku života na Zemi.
Většinou experimentálně, některé i teoreticky.

Darwinova teorie o vzniku a vývoji živých organismů je postavená na stavu vědeckého poznání v polovině 19.století.
Darwin sám svou teorii před smrtí zpochybnil, protože dalším výzkumem a pátráním objevil věci, které byly s touto teorií v rozporu.
Už Albert Einstein prohlásil, že vznik a vývoj organismů na Zemi dle Darwina je asi tak pravděpodobný, jako že se následkem výbuchu v britské tiskárně vysází a vytiskne Encyklopedia Brittanica.
Co všechno je na Darwinově teorii špatně a co nasvědčuje inteligentnímu stvoření života je téma na článek.

Přidat nový příspěvek