Re: Re: mravnost

Tošo | 14.08.2017

1. Na začiatok ďakujem za poučenie
2. Môj popis GP sa s vašim popisom GP vzajomne nevylučuje. Ale dopĺňa ho o nový (vyšší) uhol pohľadu. Rovnako ako váš popis rozširuje (dopĺňa) ten môj. (Mozajku)
3. Písal som: Budujem si vlastnú koncepciu a definície. 3.1. Potreba čítania nieje podľa mojej koncepcie nutnosťou, ale výhodou.

Na tomto základe (platformy), može vaša otázka vyznieť, ako snaha o moje poníženie na základe pocitu nadradenosti vichádzajúceho s presvedčenia toho, kto niečo čítal, tak vie teraz lepšie ako ten kto nečítal, čo je pravda a čo nie. Sám predsa vravíte: Nie je možné prečítať všetky knihi.

Taktiež Vzhladom k tomu, že vo vašej ksb sa píše, že Boh k nám prehovára (AJ) jazykom, životných okolností je podla môjho nazóru četbou každé slovo, každé písmo či životná udalosť, ale aj pocit, ktorý je radcom rozumu.

Na základe tejto platformy vám možem s čistým svedomím odpovedať.: Nie. Nehovorím (Nesvedčím) o tom čo som Nečítal (nevidel).
Hovoríme a svedčíme o tom čo sme videli a počuli.

Ďakujem za odpoveď na moju otázku.
A verím, že tá moja nebudete braná osobne. Ale ako konštruktívna kritika. Prípadne doplňenie vašej mozajky.
Teším sa na odpoveď (reakciu) a prajem pekný deň.

Přidat nový příspěvek