Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re T:

Nestranny pozorovatel | 13.08.2017

ps. je podle tebe normální dát si nick "J.V.Stalin"?

Neviem ci je to normal ci ne, ale vim, kolik krat a od koho vseho to tu zaznelo: co je dolezitejsie nick ci obsah? Za nim moze byt hoc kto. Ten Tomi ani nemusi byt fetak, ale te (starsie) prispevky asi pomohli dost ludom.
PS: nechcem sa tu teraz hadat o faktoch a k nekomu sa priklanat. Podla mna ma kazdy kus pravdy. V niecom suhlasim aj svami pane Hoxi. No maju pravdu aj oni.
Ved KSB je naozaj bierka knih ako spominana biblia a Ruska Ksb dle miho pojednava aj o tom jak bilo biblicke ucenie zneuzite k zotroceniu. Ako vravi aj Pjakin o zaclenovani politiky, ked sa ptali Ptali Prezidenta Putina, o liberalizacii a on povedel pry sa neznazil proti tomu bojovat, ale aby to bolo spravodlive. Proste vedel, ze tomu nezabrani, ze sa neda bojovat a tak to zaclenil. A to je to co vam vravia oni aj KSB. Je treba to zaclenit. Ved Biblia je hotova koncepcia a je rozsirena po celom svete. A Tora (zidovska-stary zakon) je tiez len cast. a o spominanom po celom svete "Krystovi". A ked s KSB viem ako bola Biblia prekrutena. - co sa ako sa zda deje na roznych veboch aj s KSB.- -Pjakina Zverejnuje kde kto-

Tak potom naozaj by nebolo lepsie to zaclenit do KSB a Biblicku verziu Zotrocenia nahradit modelom Biblicka KSB. Skratka: Ludom co si citaju Bibliu a nechapu bo veria off. vikladom. tak im to povedat ich recou. namiesto odkazovania na tlste knihy. - co ako vidiet, tak stejne funguje. - Lenze to by bolo potrebne prestat sa pozerat na svet cez klucovu dierku a rozsirit si obzori.

Iste chapete, ze cetba a popri tom praca a povinnosti - chcem tym povedat, ze vsetko naraz nejde. Tak som si len tak zbezne pozrel Prve Clanky a Diskusie pod nimi - tam to bolo uplne o inom. tam ste zaclenovali do mozaiky uplne vsetko. a teraz od kedy mate tuhle KSB na na vsetko hovorite, ze to je dezinformacne atd. Pred tym to tu bolo o mnoho lepsie. Nemyslim si ze je to chyba samotnej KSB, ale skor jej nepochopenia. Ved Ksb nikde nehovori o tom, ze sa ma jednat takto. Staci sa pozriet ako jedna Putin.

Ako vravim nechcem sa hadat a nepotrebujem nikomu nic dokazovat. a reakciu typu chod a citaj neberiem, pretoze zda sa ze tu to aj tak neprechadza dokazovanie znalosti. - Zbytocne. -
Prostriedky svetia ucel a ucel sveti prostriedky.
Dakujem za moznost podelit sa o moje hladisko tu na diskusii.

Přidat nový příspěvek