Re: Re: Re: Re: Re: Re T:

Hox | 13.08.2017

Tomi se tu od začátku choval jako naprosté čuně, jako malé děcko, které kvůli tomu, že ostatní si nesedají na zadek z jeho "mouder", začne kolem sebe házet exkrementy.
To, že jako částečně napravený drogově závislý se z mojí strany setkal s určitou shovívavostí, ještě neznamená že bych měl tolerovat veškeré jeho insinuace, když už jen čistě formálně porušuje skoro každým svým příspěvkem pravidla diskuse a slušného chování.
Mravně typické, nabídneš prst, urvou ti ruku. Svůj k svému, že?
Takže poslouchej, frajírku, i kdybych odteď smazal automaticky každý příspěvek Tomiho bez čtení jen proto, že ho napsal on, tak vzhledem k tomu co tu už ukázal jsem v právu. To, že to nedělám, je čistě jen moje dobrá vůle.
Nebo zastáváš názor, že majitel domu má povinnost trpět u sebe doma agresivitu na svoji adresu a destruktivní snahy? Nejsme náhodou z řad nepřizpůsobivých? Chováme se tak.
Tomi a jemu podobní se chovají přesně v logice nepřizpůsobivých spoluobčanů, co začnou být agresivní okamžitě, jakmile mají dojem, že někdo porušuje jejich "práva", přičemž jsou pevně přesvědčení, že mají jen práva, povinnosti už nikoliv. Například pochopit, na jaké diskusi se vyskytují a proč ta diskuse existuje.

> kdyz ani nevim kolik a jakych prispevku bylo natvrdo zmazano. prave tam jsem si vsim nevice prospesnych veci. od vsech lidi.

Zkus být konkrétní, podobné obecné obvinění milují hlavně manipulátoři.

Přidat nový příspěvek