Re: Re: Re: Re: Re T:

J.V.S. | 13.08.2017

prominte Six-i. to celou melo byt v uvozovkach. "celou". samozrejme mate pravdu, ne vsichni to tak chapou. Tich ktery to tak vidi je ale hodne. Nebo mi chcete tvrdit opak? Vim o dizkuzich, ktere jsou zalozene vylozene jako opozice k leva net. Prave kuli tomu ze se tady, JAK SE MUZE ZDAT - umlcuji kryticky zmyslejici lide. Zmazani pripevku pak ti ktery ho stihli precist, nebo skopirovat a zverejnit v inej diskusi - pak i ti ktery to ctou to berou jak stvrzeni pravdivosti takovych prispevku. vzdyt o tomhle taky nejednou mluvi pan Pjakin. Tohlo jsem nasel i v pracach VP. a lidi co tohlo delaji jeste chteji ostatni o necem poucovat. Jak asi dopadnou podle samotnych praci VP.?

Ne, neberu si to osobne. Beru to jako kostruktivni kritiku miho jednani. Navic si myslim, ze v tomhle mate pravdu. Dekuji, ze ste mne upozornil, abych si priste daval vetsi pozor na to co pisu. bylo to jenom opomneni dat "uvozovky" nic vic. ale stejne dekuji za vas postreh a konstruktivny nazor.

Ne nesnazim se o to co si myslite Six. jenom jsem tim upozornil na fakt mazani prispevku na tomhle vebu co se dela taky v mainstreemu. Vzdyt tohle je prave to co se tady nejednou vytklo aeronetu. nebo se mylim? Zda se ze tady doslo k nepochopeni. A taky jsem to nenapsal uplne idealne. Jenom jsem to nechtel moc rozpisat. Prominte

Přidat nový příspěvek