Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Marxismus a komunismus

Tony Clifton | 13.08.2017

Lin, sama píšeš, ze jsi o 180 stupňů změnila svůj názor, tak jen doufám, ze mě trochu chápeš a nemáš mě za nepřítele. Jsem stejného nazoru jako Tomi my-vy je jedno. Jsem stejného nazoru jako Ludo, jsme na jedné lodi. Socialismus měl své dobré stránky, ale i ty špatne. Jinak by to tak nedopadlo.

Zkus si přečíst ještě jednou vyjádření pánů Zaznobina a Jefimmova bez toho, ze to tu pastuje Clifton. Dívej se na to očima samotneho zdejšího učení a zkus se sama sebe zeptat proč první PRIORITA řízení agrese, proč nejmocnější informacni ZBRAŇ, vždyť technokraticka, kterou nabízí Zapad je JEN třetí pprioritou... atd.. Opravdu ti to připadá jako hledání Člověka, vlastní konceptuální moci? Mně to připadá zcela obráceně, tak jak se to tam píše. Zotroceni lidstva pomocí nejmocnější informacni zbrane - svetonazorove (první priprita), no a ze se u toho mile usmívají, vždyť Stalin měl také svůj druh humoru.

Zkus take popřemýšlet nad tím, proč oba pánové (anonymní autorský kolektiv) mají takovou snahu vytvářet dojem, ze jednají ve shodě s Putinem nebo, ze jsou mu snad í nějakým způsobem napomoci, když se sám Putin ke Stalinismu vyslovil zcela jasně a zcela odlišné od zdejšího učení:

Putin: V Rusku není a nikdy nebude stalinismus

Moskva - Ruský prezident Vladimir Putin v televizní debatě s občany deklaroval, že v dnešním Rusku není možné nalézt prvky stalinismu. Kult osobnosti, masové porušování zákona, represe a trestanecké lágry, tedy charakteristické prvky Stalinovy éry, se prý v dnes zemi nevyskytují. Informuje server pravda.ru

Ono možná nebude náhodou, ze Mrtvá voda je v Rusku na seznamu.

Zotrocovani lidstva a používání nejmocnějších zbraní bych spíše očekával u toho tajemného GP než u tajemného autorského kolektivu.. .

Přidat nový příspěvek