Re: Re: Re: Re: příspěvek

Troll Tomi | 09.08.2017

ako co sa tyka mna, tak ohladom krestanstva a ,,nezmyselnom" postoji KSB voci tomuto uceniu (biblii) ma pravdu.
...
Ved Stary a Novy Zakon su sucast jednej Knihy. a bez ohladu na to co si o tom myslime. Tak Spolu tvoria KONtext. (Zakonne/pravdive ucenie) Oddelit a posudzovat ich samostatne znamena pripravit sa o moznost pochopenia tohoto ucenia (biblickej KSB).
...
Oddelit ich a posudzovat samostatne podla mna znamena aj pripravit sa o moznost spravne pochopit aj Krystovo ucenie.
...
Taktiez podla mna nieje spravne pozerat sa na akukolvek knihu ocami inej knihy. To je ako utvorit si nazor na cloveka, ktoreho ani poriadne nepoznam na zaklade toho co mi o nom povedal niekto druhy, kto s nim moze mat nejaky nevyrieseny spor a nemusi mat pravdu. Podla mna by sa KSB mala posuzovat ocami samotnej KSB a Biblia (Krestanstvo) podla samotnej Biblie.
...
Takisto kazdy clovek by mal byt podla mna posudzovany (sudeny) podla vlastnych slov a skutkov a nie podla skutkov a slov niekoho druheho. Aka je to spravodlivost?
...
Nic menej to su iba moje pociti a nazori. a ak je vase ucenie pravdive, tak by som mal mat na ne pravo nie?
...
Ja vam vasu KSB neberiem... Ked sa chcete pozerat na svet s pohladu niekoho druheho a preberat jeho nazory, tak je to vasa volba, na ktoru mate pravo od Boha.
Ja sa vsak pozeram na kazde ucenie. A to svojimi ocami.
Mam svoj nazor a svoje pociti. a Nikomu ich nevnucujem. Iba som Ich vyjadril. Rovnako ako Autory KSB a DVTR vyjadrili v kniznej podobe tie svoje. Je to ich pohlad a patri im. Podla mna totiz nazory v KSB a DVTR vypovedaju viac o samotnych jej autoroch, ako napriklad o biblii ci korane, Krestanstve ci judaizmu.
...
Tak to vidim Ja.
...
Preto si myslim, ze Julius ma mierne navrch, pretoze ma vlastny Nazor. Aj ked mozne nespravny. Ale to je predsa jeho problem. Ci nie? ved magycka moc KSB plati aj pre neho. Aj ked ju podla vas necital. Neznalost zakona predsa nikoho neospravedlnuje.

Přidat nový příspěvek