Re: Re: Re: názor

Jura | 08.08.2017

Kolik jsi toho přečetl? Ten nestejný metr je tvůj výmysl.... Kde jsou překroucení, tak na ty poukáží. Jestli je jich v Koránu méně (jako jediný říká mnohé věci bez esoterismu), tak to nezmamená, že mu neměří stejně (ale že při tom měření mu vyšlo lepší číslo).

Ve všech třech případech se odlišuje zjevení zhora od následných překroucení v historicky vzniklém judaismu, křesťanství i islámu. Kdybys četl, tak bys věděl, že překroucení historicky vzniklého islámu je naměřeně přívlaskem "největší" z těchto tří.

Všechny jejich práce jsou vystaveny dialektickou metodou. To znamená, že jsou v knize popsány myšlenkové postupy, které je vedly k uvedeným tvrzením. .... můžeš samozřejmě jednotlivé jejich úsudky napadnout (což jsi zatím neudělal, protože napadáš až závěry).

Dílo je otevřené kritice a změnám. Dá se např. ve starších pracech vypozorovat, že USA je hodnoceno jako nejefektivnější davo-"elitářství" bez vlastní konceptuální složky. .... A na základě jedné knihy B. Obamy (cca z roku 2008) je USA přiznána nevědomá složka částečné konceptuální moci (a ta existence toho je dnes podstatou sporu GP kontra státní elita USA).

Přidat nový příspěvek