reakcie 1

Július | 08.08.2017

Ciciak, ale vyvrátil som mnohé, lenže tebe to proste nedochádza. Ty si žiješ zacyklený vo svojich názoroch, o ktorých si myslíš, že sú racionálne.A preto nevidíš realitu takú ,aká je a preto ani nevieš prognózovať.A urážky a vulgarizmy na mňa ti nepomožu.

"Ty si už neraz potvrdil, že tu len zámerne hraješ divadielko pred ľuďmi, ktorým sa snažíš u nich vyvolávať dojem, že nerozumieš reálnej politike a mnohým ďalším veciam, o ktorých tu samozrejme nemá zmysel podrobnejšie písať, keďže to už bolo neraz napísané."

Divadielko nehrám, len sa snažím informovať, pretože sa tu neraz píšu strašné nezmysly.
A že reálnej politike rozumiem, tak to som dokázal tým, že vyšli moje prognózy a aj názory o tom, že USA a USD nepadne v čase, ako určil Oracle, že islamizácia sa nespomalí, ako tvrdil Pjakin a vy rovnako a mnohé ďalšie...
Ver tomu, že do toho vidím iste lepšie, ako by si chcel...

"Systém sa jednak prirodzene bráni, s tým súhlasím a myslím si, že celkom oprávnene (nakoľko fašistické tendencie v obyvateľstve o čosi narástli a systém musí nejako reagovať, zabezpečiť svoju zo zákona vyplývajúcu autoritu a ďalej stabilitu, ktorá je pre nás obyčajných ľudí hlavným predpokladom pozitívneho rozvoja - nikto tu predsa nechce mať ďalšiu "Usrajinu" alebo Sýriu, resp. nechce zvyšovať "mejdánový" potenciál Slovenska), ale GP modul Kotleba-ĽSNS si za to môže svojimi primitívnymi provokáciami (ako napr. kauza 1488 alebo pindami o židoch) i sám, a navyše sa jedná aj o ich zámernú taktiku, aby boli neustále na očiach verejnosti, inak po nich ani pes neštekne.
GP týmto spôsobom, keď sa do určitej miery "perzekúcia" ich štruktúry Kotleba-ĽSNS ovečkám iba predstiera, zabezpečuje jednak PR samotnej Kotleba-ĽSNS a jednak vytvára revolučný potenciál na Slovensku."

Takýto kopec hlúposti som už dávno nečítal. Tebe asi vobec nedošlo, aký dvojitý meter používaš, akú selektívnosť a nespravodlivosť posudzovania pre Kotlebu a jeho stranu a aký iný meter na Fica, SMER a súčasnú moc.
Až pokladáš za normálne, že systém sa bráni tým, že založí NAKA, náhubkový zákon, zruší prezumpciu neviny, a to všetko hlavne preto, že sa obávajú podpory Kotlebovej strany zo strany obyvateľstva, že sa obávajú, že ľudia začali rozmýšlať a chcú sa zabetónovať ,aby im zostala moc, tak potom si sám fašista.
Aké fašistické tendencie urobil Kotleba. Že vypísal šek na číslo, ktoré sa nepáči neomarxistom vo vláde ? Sami sa chovajú a sú fašisti a im prekáža toto číslo ? Existoval v čase vypísania zákon, že to číslo bolo zakázané používať ?
A ty chceš toto obhajovať, že chcú za takúto blbosť Kotlebu trestne stíhať ? Miliardy EUR sa u nás rozkrádajú, ale problémom je to číslo na šeku, pravda a na tieto "fašistické tendencie" je nutné zavrieť Kotlebu, trestne stíhať ďalších a zlikvidovať jedinú stranu v SR, čo chce pomáhať Slovákom a nie oligarchii, ako to robí Fico a Západu.Už kvoli tomuto si zaslúžiš označenia, že si fašista, až to schvaľuješ. S takýmito názormi nemáš ani šancu chápať politiku lepšie ako nejaký psychotroll Fica a jeho strany.
A je úplne jedno, či tieto fašistické zákony, ktoré podporil SMER a Fico schválili na príkaz US ambasády alebo inej moci. Podstata je rovnaká je to zavádzanie fašizmu u nás na vyššom leveli ako doposiaľ. A ty ešte obviníš Kotlebu a pravého vinníka a jeho komplicov nechceš vidieť. Cicko, ty sa ďaleko v objektivite a posudzovaní nemáš šancu dostať...

"Strana Kotleba-ĽSNS = projekt/záloha GP na Slovensku (Biblia, HSĽS + Tiso detto projekty). Predsa až tak sprostý a naivný nemôžeš byť, že ty agent? :)))"

Problém mnohých diskutérov, vrátane teba je v tom, že žijete proste vo vlastnom surrealistickom svete.Čo sa týka GP, ani ty, ani VP CCCP prediktor ani nevie, či vobec existuje v súčasnosti, opakujem v súčasnosti, to GP, z tých bývalých hierofantov. Až teda existuje, tak nevedia, či sa nespojili ,aj pokrvne s najbohatšími rodinami sveta, ktorí to tu ovládajú, teda s globalistami, čím by GP už dávno asimilovalo. To, že prediktor a Pjakin tak vyčleňuje GP im umožňuje, aby sa neukazovalo na skutočných vinníkov, pretože "GP" za všetko može. Je to podobné, ako sa hovorili, lebo Mečiar, lebo Fico....
A keby aj to mýtické GP existovalo, skadiaĺ vieš, že Kotlebova strana je záloha GP ? Veď niečo také nemáš šancu ani zistiť a ani dokázať. A ty s tým operuješ, ako s nejakým možným faktom. Raz GP podporuje Fica, raz Mečiara, raz Kotlebu, ako sa vám to páči...A takto chceš robiť potom nejaké závery ? Je to fakt smiešne.
Myslel som si, že GP pod posteľou má len Oracle, ale ako vidím, máš ho aj ty.

Kotlebova strana je jednoznačne nesystémová, to znamená, že nie je štandardná, nebude kradnúť, pracovať s oligarchami(doteraz sa tak chová a to je predpoklad do budúcnosti) a nie je doteraz skorumpovaná, čo dokázal Kotleba aj ako župan v BB , kde dokázal, že nekradnú, ako ostatní. Týmto sa Kotlebova strana sama ostrakizovala a preto je nepriateľom všetkých zlodejských strán a oligarchov, čo používajú politikov ,ako svojich poskokov a pretu ju mainstream nenávidí a ostrakizuje, vrátane teba. Ty vidíš, že Kotleba chce len zaviesť fašizmus a majdan v SR, pričom nevidíš, že na niečo také SR ani nemá reálne možnosti a že Kotleba takto operovať v SR ani nemože.A ani sa konkrétnymi činmi takto neprezentoval.Ale to by som už chcel od teba veľa.
VP CCCP sa vcelku negatívne stavia proti vlasteneckých stranám a rýchlo im tu dávate nálepku, že sú fašistické. Pretože práve vlastencké a národné strany nás ako jediné možu zachrániť od marazmu, do ktorého sa potápame,KSB to nebude.Ani "koncepčne vzdelaná masa", ako sa nazdávate.
K tomu ani nestihne prísť.

"Ak GP projekt Kotleba-ĽSNS nemá takú podporu, ako píšeš, tak tu potom ani s týmto projektom neoperuj ako s reálnym alternatívnym plánom/riešením pre SR a navrhni miesto iba samej kritiky a negativizmov, reálne riešenie pre Slovensko v súčasných podmienkach."

Operoval som tým preto, aby som dokázal, že tvoj názor, že keď bude Fico persekuovať Kotlebu a jeho stranu, tak budú mať kotlebovci obrovskú podporu je hlúposť..

Riešením pre Slovensku by bolo, keby SMER vytvoril tandem s Kotlebom a mohli by pomaly zachraňovať Slovensko, ale toto je rovnako len nereálne riešenie, pretože Fico je zapletený s oligarchami, strana SMER je neomarxistická a štandardná, je namočená v krádeži, korupciách a všetkom svinstve, čo nám prichádza z EÚ, takže takýto tandem je nereálny.

Takže riešenie je to, až bude mať Kotleba, prípadne nejaké iné, vlastenecké strany, či už nové takú podporu, aby tu mohli vládnúť. Súčasná moc to vie a preto chcú takéto vplyvy eliminovať fašistickými praktikami a zastrašiť ľudí, čo sympatizujú s národnými silami.
Všetko národné je označované ako extrémizmus a extrémistické psrávanie, čo chcú dať ako protizákonné.

Přidat nový příspěvek