Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: internet

Radek | 05.08.2017

Rozlišuji. Ale je to rozlišení mojí volbou. Je to rozlišení STAVU. Je to jako říkat čím se liší slunečný a deštivý den. Je snad slunečný a deštivý den z jiného materiálu. Objevila se tam nějaká "nehmota" když prší. Ve všech vámi uváděných příkladech je to vše jen HMOTA. Hromádky grafitu na papíře, obláčky magnetismu na plotně HDD, hromádky atomů v polovodičích... kde je ta nehmotnost ?
Vlastně jste to sám napsal v první větě : "programový kod muže být ve stavu..."
Ano, stav se liší , díky našemu "nazírání". Materiál je pořád hmota. Informace neexistuje. Rozlišuji stav , tvar.... materiál musí být jeden a ten samý... za slovo materiál je lépe dát "podstata" , aby nezasvěcený čtenář nezačal argumentovat, že jednou je to papír podruhé polovodič... to je jen mlžení.
Upřímně řečeno připadám si jako VY když víte o čem je KSB a já prý ne, a VY se neustále chytáte za hlavu když něco namítám. Já se teď zase "chytám za hlavu" když VY nechápete LOGIKU a namítáte věci které za LOGIKU považujete, ale ony LOGICKÉ nejsou. Selské myšlení není špatné, ale musí být "highendové" , tedy číst tlusté knihy v libovolném oboru se nemusí pouze tehdy, když jste schopen je sám vymyslet. Je to ale těžší cesta. Nicméně zábavnější a hlavně, pokud jsou v tlustých knihách chyby, a to jsou, pak je můžete překonat. Teď mluvím o tlustých knihách všeho druhu, ne jen KSB. Optimální jsou TENKÉ knihy. Ale kdo je umí napsat?

Přidat nový příspěvek