Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: zrada Fica

Július | 03.08.2017

Oracle, nič netlačím, to bolo varovanie pre teba osobne.Čisto len preto, že mi ťa je ľúto z akejsi bývalej kolegiality, keď som mal kedysi o tebe lepšiu mienku.. Že tomu neveríš je už tvoje životné rozhodnutie.
Vedro špiny som na autorov KSB nelial, ale písal pravdu. KSB, Mŕtva voda má slobodomurárske pozadie a s tým nič neurobíš. Tebe neprekáža, kto KSB napísal a aké ciele sleduje. Kritizujete RKC, masonov, ale to, že KSB má slobodomurárske pozadie mlčky obchádzate :

E.G Kuznecov, “O původu Vnitřního Prediktora”

Kořeny koncepce sociální bezpečnosti KSB, v textech také jako KOB, KOBR (koncepce obščestvěnoj bezopásnosti Ruska) nebo s epickým názvem „Mrtvá voda“

vycházejí z práce “Jak reorganizovat B’nai B’rith” (zednářská lóže ve Spojených státech založená židy z Německa)
koncepce vznikla v Leningradě v r. 1989, těsně před rozpadem SSSR ( kdy “B’nai B’rith” obdržel povolení k otevření zastoupení v SSSR)
první vydání bylo vypracováno v pěti paré pro mocenskou strukturu KSSS a KGB, a to za spolupráce Lenigradské univerzity a Institutu USA a Kanady při Ruské akademii věd
Mrtvou vodou byla SSSR podsunuta alternativa k marxismu, loutkový projekt jako „kost“ davu.

Otázky si už kládol, dostal si odpoveď, ale neuznal si a prekrútil význam toho, čo som ti napísal. Zistil som, že akákoĺvek diskusia s tebou je zbytočná. Priviesť ťa k rozumu a objektivite nie je možné.
Veď sa pozri na seba, nedávno ste písali o Mečiarovi v dobrom, Mečiar povie kritiku na Fica, a to objektívnu a hneď ho zvozíte pod čiernu zem. O čom to vypovedá, že ste proste obmedzení fanatici, lebo vobec neuvažujete nad tým, že ten Mečiar v tom, čo kritizoval mohol mať aj pravdu. Dotkol sa vašej modly Fica a ste z toho hotoví...To je chorobný prístup k poznaniu.

Pokrytectvo je skor to, že aj keď ti tu mnohí píšu, ako Fico porušil, čo sľúbil, naposledy ten nick o "dobrovoľnosti" tak nič neuznáš, pretože si nepriznáš, ako Fico klame...Hádať sa s tebou nemá význam, nehľadáš, pravdu, nie si objektívny diskutér a za každé cenu chceš mať pravdu, aj keď ju nemáš. Si ako zaslepený človek, s tým ja nič neurobím i keď som sa ti snažil otvoriť oči.

Dvojitý, meter, selektívne objektivita, pokrytectvo a neuznanie ani zjavnej pravdy, prekrúcanie, manipulácia, dehonestovanie oponenta, keď si argumentačne zlyhal, agresivita, nádavky, prosíkanie Hoxa,aby ťa zbavil nepríjemného oponenta, to všetko je tvoj repertuár.
Sám sledujem, ako u vás na diskusii dochádza k odchodu nickov a to aj k názorovej zmene takých, čo tam píšu roky, ako napríkld Rajka, lebo už nemože zniesť tú manipuláciu...
Za nejaký čas tam bude len pár vašich sektárov písať diskusiu ako iracionálny - surealistický svet úplne mimo skutočnú realitu.
Keby si vobec pozorne čítal KSB, sám prídeš na to, že ich tézy, ktorými chcú realizovať zmeny sú iracionálne i keď znejú pekne a pre teba a osoby tvojto typu príťažlivo...
A nemaj obavy, mojej prítomnosti sa zbavíš...

Přidat nový příspěvek