Re: Re: Nemysim ze koment bol mimo temu

Tomi | 11.07.2017

Nikdo
Par ludi ano, ale nasli si ine.
Fajcit som neprestal, ale za to som zavesil na klinec pervityn a extazu.
Alkoholizmus sa stal prilezitostnym pitim a tym prilezitostiam sa vyhybam. Takze poharik je zriedkavi.
A marihuanu zacinam obmedzovat.
...
Par rad:
1.) Treba to prestat riesit (mysliet na to) odviest mysel k niecomu inemu - najst si cas na to co ta bavi a pri tom si vycistit hlavu aj srdce.
Robyt to co ta roby stastnym.
2.) netlacit na pilu - nedavat si vysoke ciele, ale postupne krok za krokom kracat k cielu. Inak ta to bude frustrovat a tym sa tovlen zhorsuje. Prvi den co si si zapalil si tiez nevyfajcil krabicku.
3.) posilovat volu - tym ze sme od mala vystaveny diktature, cize musime robyt ci ucit sa, to co sa nam povie, v tedy kedy sa nam to povie a tak ako sa nam to povie - tak je nasa vola neustale vystavovana utoku a slabne.
Rob veci, ktore treba urobyt, ale moc sa ti do nich nechce a zabijes 2 muchi 1 ranou (posilnis volu a urobys uzitocne)
a odkladaj veci ktore robys rad ci zo zvyku (ak je mozne to odlozit).
Napriklad si jeden tyzden sleduj kolko fajcis a ako casto, ak ti vyde 10 denne kazdu hodinu a 30 min tak dalsi tyzden fajci kazdu hodinu a 20 min a len 9 cigariet a takto postupuj kazdy tyzden.
...
Odskodni a omluv sa tym ktorym si uskodil a odlahsis soje svedomie tym ocistis srdce a potreba fajcit bude mensia.
.....
Mne v tom vsetkom pomahaju moje psy, moje okolie, rodina kamarati, moja domacnost (vies aky tu bol bordel?) priatelia, ale aj nepriatelia. Vyuzivam vsetko.
Ako som hovoril boh je vsetko.. On mi dava vsetko co potrebujem.
Aj tebe dava. Vyuzi co ti dal. Vyuzi to co mas k dispozicii

Přidat nový příspěvek