Re: Re: Re: Re: Re: V diskusi na Zvědavci je motto: Pište jen máte-li co říct.

Mariet | 30.06.2017

Nemas sanci, kamarade.

Na hodnoceni me osoby nema nikdo narok, protoze jde o diskuze o clancich a v jejich souvilosti a nikoliv o diskuzni fora o diskuterech neb o soud!

Toho tveho Vladislava nazvalo nekolik lidi, dokonce i redaktorka Aeronetu HOVADEM, a on jim skutecne. Zrovna jsi sem dal od nej takovy prispevek, kde primo dokladuje, ze je tam od toho, aby hodnotil diskutujici a hned tam nekolik jmenuje, na coz nema narok! Neni ani nikde adminem, ale citi se byt reditelem nejen sve firmy, vybral sis opravdu dobre, hehe.

Opakuji, ze souperivost je vrozena a neni to zadna schizofrenie, je to jen soucast pudu sebezachovy, je mi lito, ze to nevis, ale ja to nevymyslela, jen to konstatuji. Presvedcovat nikoho nepotrebuji, neb se jedna o veci, ktere jsou vseobecne zname.

Nikdy jsem nenapsala nikomu " Zabiju te, protoze mi za to nikdo nestoji, ani ty. Zabiju mrzaka a zavreou me za zdraveho :), to je lez obtezuj se to dolozit, chcipaku. Jsi zid, a s tim se neda nic delat, lez mate v krvi. A nasili taky, vsechno co se deje po svete, mate na svedomi a jeste mate tu drzost nabizet lidem diktaturu svedomi, hnuj nejvetsi. Dneska uz jste viditelni, diky internetu i vase ksichty vas prozrazuji, ale ja zida videt nemusim, ten se prozrazuje svych chovanim.

Tohle jsi prohral, holyude....

Přidat nový příspěvek