Re: Re: Re: troll mariet

Sergio | 28.06.2017

mila mariet napisali ste .... Sergio se zeptal na rozpor v textu ....
ad1. Ja som sa NEPYTAL na rozpor v texte t.j. v textoch VP ZSSR :-) , ja som poukazal na nechcenu NEDOKONALOST v ich textoch , ked prisli , opisali , ozvucili novy pojem a NEPOMENOVALI ho . Len ho stale opisuju , nie je mu priradene jasne nazvoslovie :-)
Napr. rychlovarna konvica ako navrhuje HOX t.j. nazov zlozeny z dvoch slov ,ja som navrhoval jedno slovo PLANETARIZACIA al. z dvoch slov CIVILIZACNA PLANETARIZACIA .Na ostatne tzv. argumenty som nereagoval z jednoducheho dovodu , a to ze ja som pisal o tom istom a v tom istom zmysle ako HOX , ze to on nevidi pre jeho "krvave oci " je jeho problem , ten neriesim .
Moj prislevok , ktory bol dlhsi , bol povodne napisany pre iny web , a je viac opisujuci . Preco ? Aby aj novy citatel ,na danom webe , ktory neprisiel do styku s pracami VP ZSSR mal jasnejsiu predstavu o procesoch a javoch ktore prebiehaju v ludskej spolocnosti . Ze je "jav" tzv. všecivilizačnej planetarizácie , zalozeny na vrodenom pude spajania sa ,vymene informacii ,spolocenskosti ,(vulgarne povedane stadovitosti ludi ) a na druhej strane , "jav" , snaha , usilie o usmernovanie , riadenie tohto spajania sa , a ze TOTO riadenie v tzv. zapadnej spolocnosti ma paraziticky charakter a je nazvane slovom globalizacia .
ad2. a uz vobec nic som sa NIC nepytal skupiny HOX&comp ... Preco ? pretoze su to PREKLADATELIA ,tlmocnici textov VP ZSSR , t.j. ze prelozia text z rustiny do cestiny , slov. (a za tuto pracu im patri VELKA A MNOU NESKRYVANA VDAKA ), ale to este neznamena ze danym textom ROZUMEJU a vnimaju a dalej komentuju , vysvetluju ho v tom zmysle ako ich POVODNY autor textov VP ZSSR napisal . Tj napr. , ze to vobec nie su ziadne DOGMATICKE , nemenne texty . Co je NEMENNE je ich CLOVECI , LUDSKY ,DIALEKTICKY , ZIVOTUADEKVATNY zakladny pohlad na svet okolo nas , na ktorom sa da staviat a dalej ho zveladovat . PRESNE to je napisane na zaciatkoch ich textov ,aj ako upozornenie .
Na tento ucel je treba si pozriet aj videa na youtube s Velickom a spol.
Prajem UPLNE vsetkym prijemny a krasny den :-)
DRZTE SA ...

Přidat nový příspěvek