Re: nedáva mi to zmysel

Mariet | 26.06.2017

oxygenes: nic nechybi... predchozi globalizace skoncila krizi, a i kazda dalsi skonci krizi, protoze je to pokus o prosazeni nesmyslu z hlav schizousu!
Vsimnete si jedne zakonnitosti, a tou je slovo KRIZE. Smala jsem se v USA, kdyz pry doslo ke krizi v dusledku poskytovani pujcek na domy lidem, kteri na to nemeli! Silena oblbovacka! Ve skutecnosti slo o to, dostat z kazdeho lzi oblbnuteho zajemce alespon 3 tisice dolaru za uzavreni smlouvy! Byla jsem u toho...

Nenechavejte se oblbobat znovu a znovu stejnymi svinwmi...biblicky projekt byl samotnymi zidy ( autory) uz v roce 1928 odsouzen jako nezdarily projekt, mam o tom dukazy...
Vsechno se lidi dovidaji s velkym zpozdenim.!!!!!!

Je to hlavnim zamerem je udrzovat pri sneni, ze maji sanci neco ovlivnit, ale neni tomu tak!

Leva-net je web, ktery ma za ukol udrzovat lidi v nadejich, ze maji moznost neco ovlivnit a pritom jeho zamestnanci, pocinaje adminem vedi, co delaji a slouzi globalistum. Tem samym, co kdysi hlasali diktaturu proletariatu, jen zmenili nazev na diktaturu svedomi, kterezto sami nemaji, ale v ostatnich ( jim podrizenych) ho chteji vyvolat. Zatim, co sleduji, vyvolavaji jenom chaos.

Jsou lide, co se jim to libi, ale nedokazi se tim ridit, a je to logicke. Nejde to. Proto rikam, ze tento web zamerne produkuje schizofreniky, kteri pod vlivem libivych sloganu zlikviduji kazdeho, kdo je jenom upozorni, aby se zamysleli nad tim, co ctou.
Hoxi: napsala jsem svuj poctivy nazor a poslala ho na nekolik stran. Muzes to smazat, protoze muzes. Ale tim jenom potvrdis to, co rikam.

Nic ti nebrani a ja uz vubec ne, abys mi argumentacne, priklady z praxe prokazal, ze jsem to ja, kdo lze a snazi se lidi ovlivnovat. Nemam duvod. Ale ty svym mazanim nazoru ( nejen mych) prokazujes, ze ten duvod mas...a tim je jednoznacne tva prirazenost tem, co potrebuji druhe ovladat.

P.S. Je mi uplne jedno, ze mne mazes a co mi tady pisi tvoji podrztaskove. Zajima mne, co na to rekne ( nebo nerekne? Pjakin a jeste mne zajima, co s tim udela Putin.

Přidat nový příspěvek