Re: Re: Re: Re: Re: Re: Globalizácia.

Mariet | 26.06.2017

Marte, tu devenku si odpust, v 63 letech opravdu o takovou lichotku nestojim...

KOB vase je prelozena do unosne pravni podoby Kremlu?? Vic jsi mne ani nemohl pobavit! A o pravni podobe mne nemas jak poucit, je to totiz moje oblast. Unosna pravni podoba, to slysim uplne poprve v zivote, ale hadi dokazi cokoliv, ze....

Nemate sanci v Kremlu, snazite se , ale zbytecne. A on mne sem posila prudit kdo, Kreml?

Marte: kd ze mne ma srandu a kdo mne lituje? Ty jsi jeste nepochopil, ze ja se bavim jenom konkretne a prukazne? Uz jenom to, ze vsude kam vstoupim, davam na sebe kontakt a kazdy, kdo mi pise, ma mou identitu i vi, jak vypadam, dokonce se vidime, takze tem lidem je okamzite jasne, ze nejsem zadny podvod, ani buzik, a vubec nic z toho, co tady o mne vzteklosi napisi.
Ja se nemohu k nikomu dat, nerozumis, ze je to spatne se nekam radit? Se zaskatulkovat a podrizovat skatuli, a to jakekoliv???

Ja se ridim pouze a jenom prirodnimi zakony. Nikoliv svou volbou. Je to proste dane a neda se to zmenit.

Usmevna je tva veta: jestli nejsi uplne k nicemu.... promin, ale rehnim se, ac je to k placi, ze takto nekdo uvazuje. Nikdo neni k nicemu, vsichni jsme k necemu ( predevsim nekomu ) a nema cenu to posuzovat, protoze lide nemaji na to, a proto misto posuzovani si pestuji odsuzovani. Je to nedostatek informaci.

Ty mi tady "lehce" naznacujes, ze ja pro nekoho pracuji, haha. Neumis si predstavit, jak se budou smat ti, co mne znaji a videli a vidi, casto.

Ty ve svych predstavach ( na zaklade poucek a normativu, co sis nacetl, vycetl a pribasnil) vidis agenta, co sedi za pocitacem a za prachy prudi... A ja jsem zatim zenska, ktera soustavne tvori a jenom si odskakuje na internet...jiz nekolik lidi, co se mi ozvali, je videli na vlastni oci a byli prekvapeni... to jsou ale lide bez predsudku, a k tem rozhodne nepatris, jinak bys nenapsal, ze mne litujes nebo mas ze mne srandu. Ani jedno v mem pripade neprichazi v uvahu.

Mam radost, ze stale existuji lide, ktere zajima pravda o mne i pres hromadu shitu, co mi kydate na hlavu. V tomto smeru jsem stejna jako Putin, je mi to jedno a zajimaji mne jenom ti, kteri si daji praci se pravdou zabyvat.

Oliver Stone udelal ctyrhodinovy dokument s Putinem. A neprijel za nim z duvodu, ze by k nemu mel obdiv, ale poradne ho zdimat, aby se co nejvice dozvedel. Ja nemam nic proti tomu, ale ac je to chytry clovek, je poznamenany amerikanismem, coz je drzost. Porad se snazil Putina nejak uhonit, aby se vyjadril, ktery president by mu vyhovoval. A Putin mu jasne rekl, ze je to jedno. A je to jedno. A proc je to jedno? Protoze je to pravda! Kazdy americky president je loutkou, takze kdyz Putin vi, ze bude mit proti sobe loutku, je to opravdu jedno, kterou.

Je to asi dva dny, co jsem cetla na Trumpove twitterovem uctu ( sleduji ho casto), ze Obama o zasahovani Ruska do voleb vedel anic neudelal.... hahaha.. takze tento blbecek si ani neuvedomuje, co dela. Lidem priznal zasahovani Ruska do voleb ( doposud to nedelal ), ale tak, aby vina padala na jinou hlavu nez jeho. Je to naprosty nesmysl, ale on uhyba tlaku, takze je to srac velky nejen vzrustem...

Jako stara zenska ( a stari to delaji vetsinou) vam nabidnu zivotni zkusenosti ( nevnucuji). Do svych zhruba 24 let jsem taky byla prirazena osoba, a sice poctiva krestanka. Zlomit to bylo tvrde a bolestne, ale nelituji! Od te doby jsem totalne zavrhla jakoukoliv viru ci prirazovani se a udelala dobre, protoze muj zivot se zmenil ve svobodny minimalne uvnitr mne samotne a nechala jsem se vyuzivat uz jen svymi potomky ( o tom proc nechci mluvit, nema to cenu). Neprirazenost, Marte, vam dava svobodu a moznost se rychle rozhodovat v kazde situaci. A hlavne jsem si uvedomila, ze to je prirodni zakon, ktery chapou i zvirata jako samozrejmost.
Nechci zaostavat za zviraty, a proto se nikam nikdy radit ani davat nebudu. Je to dobrovolna smrt. Jsem rada, ze jsem si uvedomila, jak jsou zvirata chytrejsi nez my, kdyz nefunguji na zaklade vubec zadne ideologie.

Zamyslete se nad tim nebo ne, ale jestli vam to dela dobre pod ideologii ( nebo ideologiemi ) zit, tak mne nikoliv. Mnohem chytrejsi je mi ten zvireci instinkt, ktery na zadnou oblbovaci ideologii neslysi a ridi se tim, co mu dala priroda a neda se osalit... nejaky lhar, ktery sleduje jen svuj prospech, u zvirete nema sanci, zatimco u cloveka ano.

Muj zivot zanedlouho skonci a mohu vam rict uprimne, ze jsem tomu rada. Zit s debily, co se nadrazuji jeden druhemu aby si udelali dobre a je jim jedno za jakou cenu, to opravdu se zivotem nazvat neda, a to je presne to, co vidime dnes a denne kolem nas. Asi vam to neprijde, protoze se citite byti temi nadrazenymi, kteri si tim padem zadne nebezpeci neuvedomuji, ale valka smete i vas.

Přidat nový příspěvek