Re: Re: Re: Re: Re: @mariet

Mariet | 26.06.2017

Marte: takze ty KSB ctes, chapes a pouzivas, jak pises.... hm. A takto vypada tve chapani diktatury svedomi? Nadavat pomalu triasedesatilete zene do krav? Takze jsi predvedl, ze plati, co rikam, a sice, ze svedomi nefunguje. Tj. neni.

Vis ty vubec, ze potvrzujes skodlive ucinky tohoto studia? Pokud bys mel sebereflexi, tak bys tomu rozumel. Tve studium te dostava akorat do nadrazenosti, a tu uz jsem videla v minulem stoleti u tech, co "studovali" VUML. Vecerni universitu marxismu leninismu. Nadrazovali se i vysokoskolakum a mnozi z nich neumeli ani pravopis...jo, podobnost nikoliv ciste nahodna...

Jenom ta tvoje veta: Kazdy kdo chape, vidi co tady delas....

Jak si muzes dovolit mluvit za kazdeho? Je tady spousta lidi, kteri ctou, ale do diskuzi neprispivaji, vim o tom, protoze se mi jich nekolik ozvalo.

Tento web ma slouzit sblizovani lidi, razit cestu porozumeni a co se tady deje? Kdokoliv ( nejen ja) tady napise kritickou pripominku nebo pouze jen nesouhlasi s necim, okamzite ho kopete, co to je, co to je?

Jak je mozne, ze na jednu stranu obdivujete Putina a pritom vase chovani zde je primo opacne tomu jeho? Ten nazyva sve oponenty partnery a ty nadavas do krav?

Predstav si, ze jsem nedavno zjistila, ze DVTR se od vas distancuje, a nemela jsem ani tuseni, ze zhruba zpodobnych duvodu, o kterych tady pisi ja.

Na vase diskuze nechodim a ani nebudu, nezajimaji mne. Zajimaji mne clanky, kterymi ovlivnujete lidi spatnym smerem, a proti tomu psat budu,protoze to se tyka vsech lidi. Dialog je nutnosti k reseni problemu, a protoze se tykaji nas vsech, nemuzete si dovolit nikoho vyhazovat a urazet. Musite diskutovat argumentacne a ne utoky na diskutujici.

No, ale musim vam priznat jisty pokrok, protoze z prosazovaneho nazoru, ze jsem gay uz jsem postoupila na kravu, a ta je na rozdil od buziku uzitecna...:-))) krava mleko dava...takze dik :-).

Dneska jste si precetli o psychotrockismu, a tak uz chytre takto nazvete kazdeho, kdo vam nevoni... no hlavne, ze vam to dela dobre, haha... opet potvrzujete, ze plati, co rikam, ze lide se ridi tim, co jim dela dobre ( tj. pudem) a plati to na kazdeho, bez vyjimky...

Vam dela dobre se nadrazovat ( napadani lidi je jenom dusledek toho) a mne zase dela dobre kazdemu, kdo mi prijde do cesty, a toto predvadi, mu tu jeho nadrazenost rozbijet, protoze je to nejen nesmysl, ale hlavne duvod vsech valek v jakemkoliv rozmeru.
Inteligent se nenadrazuje, protoze jeho inteligence mu to nedovoluje. A mne muze urazit jenom inteligent, takze se necitim vubec dotcena tim, ze mne nazyvas kravou. Mne je jasne, ze od nadrazencu ani nic jineho cekat nelze. Zidovina jak vysita....
Pro ne jsou nezidi dvounohymi zvirety, jak se nijak netaji...
No ja mam aspon, podle tebe, 4. No neni to uzasne? Hahaha..

Chtit opravdovy mir na svete, to predpoklada jako nutnost, ze se lide nebudou navzajem sobe nadrazovat, ale to by ti neudelalo dobre, takze s tim ani nepocitam...

Přidat nový příspěvek