Re: Re: Re: Re: ako to je?

Mariet | 05.06.2017

Hoxi, ale ja nevyzyvam k vrazdeni, pouze sebeobrane a kdyz na nas nekdo pozval nase vrahy a jeste k tomu za nam ukradene penize, jelikoz panstvo respektuje prikazy k nasi genocide, tak to tedy promin, ale pud sebezachovy musi reagovat adekvatne, a tudiz, kdyz po dobrem to nepujde, tak je potreba je vsechny zneskodnit. Tecka. Jina cesta totiz uz neni, vis? Proti nozi pod krkem je ti kazda ideologie na dve veci, nemusim je psat, vid?

Jsme ve valce, a kdybys si to dokazal priznat, tak bys to videl stejne. Nemuzes jit na vraha s nejakym svedomim, to on nema a ani nemuze mit, jemu taky jde o zivot.

Ty budes umet anglicky, tak ti dam neco k premysleni o tom, jak uvazuji ti, co se k nam derou a mohu ti potvrdit z vlastnich zkusenosti treba i v takovem Mexiku nebo Belize, ze takto uvazuji i ti, co vubec do Evropy nemiri.

Nejaky islam, to je jenom oblbovani lidi, a zadne multikulti nebude, bude jenom ta genocida, cti pozorne...

https://chiniquy.wordpress.com/2016/07/31/immigrants/#comment-2100

Jestli nekdo nerozumi anglicky a ma zajem, prelozim to sem.

Proc ma Evropa a USA problem s imigranty

Je tam popsano, jak Evropani a USA postupne napadli 98 procent zemi sveta a v podstate tak, jak kdysi Evropani vyhubili puvodni obyvatelstvo USA, tak budou dnes oni vyhubeni a pripraveni o majetky a pudu.

Vystizny citato od Jomo Kenyatta :

" Kdyz misionari prijeli, Africane meli pudu a oni Bibli. Ucili nas jak se modlit se zavrenyma ocima. Kdyz jsme je pak otevreli, oni meli pudu ( nasi ) a my jsme meli Bibli."

Spolecna bezpecnost je krasna vec, Hoxi. Ale tito lide to neprijmou...
Pokud jsou tady nejaci slunickari, zajimalo by mne, co na ten clanek reknou.

Přidat nový příspěvek