Re: ako to je?

Nikdo | 05.06.2017

Nevidím nějaký zásadní rozpor. Co víme jistě, že GP existuje jako projev nějakého řídícího modulu. GP řídí celky (hlavně bez strukturně) a neovládá přímo jednotlivce (jednotlivec je stejně součástí nějakého překážejícího egregoru a tak likvidace jednotlivce nemusí být účinná, může to mít i opačný efekt). Teoreticky se může o to GP snažit, ale pokud bude jedinec mít vysokou etiku a morálku, pak HNR zasáhne a GP ničeho nedosáhne. Musí vytvářet situace, aby lidé se ničili a otročili navzájem.

Co se týká Stalina, tak to naopak považuji za velkolepé vítězství, ukázal, že spravedlivá společnost je možná. Odkud jde nyní záchrana no přeci z Ruska, což je i dědictví Stalina (...jde to dále - bolševici - občinná společnost...). Stalin asi někde udělal chybku, ale možná, že ani ne, pokud zemřel přirozenou smrtí. Nelze dosáhnout výsledku hned a Stalin posunul lidstvo ke svobodné společnosti - k božímu království na zemi o takový kus, že to snad ani více nebylo možné. Zvrácenosti, které na západě víceméně všichni považují za přirozené, tak s těmi se zde v bývalém socialistickém bloku velmi těžko vnitřně srovnáváme, ochutnali jsem spravedlivější svět, a i když jsme ho nepochopili a z nevědomosti zradili (všichni "normální" nešli do KSČ a tím pádem přenechali moc žido-zednářům a žili podle hesla kdo nekrade okrádá rodinu), už se to nedá z našich duší vymazat.

Nyní k Putinovi, vždy existují sólo hráči, kteří nějak pochopili pravidla a tak se jim daří hry efektivně účastnit. V současnosti, kdy GP docházejí řídící kádry, tak mu hrozí úplná ztráta řízení. Každý půjde pouze za zcela sobeckými zájmy bez ohledu na celek a ani GP s tím nic nezmůže, protože nemůže sám působit na mnoha místech najednou. A tak je pro něj nutnost spolupracovat i s hráči s odlišnou koncepcí (spoléhá, že pak lidi zase nějak svede k úpadku - jenže evoluci nelze zastavit, nemůže ničeho dosáhnout, vždy bude lavírovat na hranici božího dopuštění, až to dopuštění dopadne na něj samotného). Putin a třeba Stalin jsou takoví hráči, kteří nejen pochopili pravidla, ale pochopili i to, že je možné pravidla měnit a tím vytváří GP konkurenci a je jenom otázka času než GP ztratí monopol na řízení lidstva, už ho v podstatě ztratil, vznikem první skutečné alternativní koncepce k biblické.

K času, my můžeme mít stejně silnou vůli jako GP, pokud budeme dělat v životě kroky s vědomím, že výsledky se projeví třeba až za několik generací (síla psychiky - hovory o životě M.Veličko).

Přidat nový příspěvek