Re: Re: Re: Fail states

M.C. | 30.05.2017

Jsem si na paste.bin přečetl váš příspěvek.
V zásadě máte pravdu, mám k tomu pouze několik výhrad:
Ad teroristické útoky: U nás není třeba realizovat teroristické útoky, protože naše vlády (česká a slovenská) jsou naprosto konformní i bez toho. Naopak odmítavý postoj v obou národech je velmi silný a zabraňuje tomu, aby politici vítali imigranty otevřeně - dojeli by na to ve volbách. Po provedení nějakého atentátu by se tento postoj ještě více posílil a euroagendu by to ještě více zkomplikovalo. Včera psali někde na seznamu, že u nás je nejvyšší procento euroskeptiků - bodejť by nebylo. Našim lidem už vykládali ledacos a lidi se naučili nevěřit oficiálním tvrzením.
Ad majetek: Na Kanáry si tu půdu neodvezou. Bývaly doby, kdy u nás vlastnila většinu půdy šlechta, církev, císařská rodina. Čas oponou trhnul a všechno bylo jinak.
AD převrat: Kdo a jakým způsobem by nám přišel podle vás na pomoc kdybychom se pokusili o násilný převrat? U nás nemají násilné převraty tradici a aby u nás došlo k převratu, muselo to být vždy forsírováno zvenčí. Já se naopak domnívám, že doba pro převrat u nás teprve nazrává. Ani při tom nepoteče moc krve, druhá strana moc veliký odpor klást nebude - poberou co půjde sebrat a co ještě nemají ulité v zahraničí a zdrhnou. Jenže k tomu ještě nenazrály podmínky, stejně jako ještě nenazrály podmínky pro dořešení problému Ukrajiny. Ale všechno bude a pindosi a podpindosníci tomu nedokážou zabránit ani kdyby se na uši postavili. Jedině, že by si sáhli do svědomí a našli v sobě znovu člověka.
Mě se nechce opouštět naši zem bez boje a rozhodní lidé budou potřeba tady. V Rusku mají dost svých.
S náhledem na situaci okolo Sýrie souhlasím.
Dobro a Zlo existuje. A kdyby mělo zvítězit zlo, tak už by se to dávno stalo, ale zvítězit nemá a nemůže, i když se snaží budit dojem že ano a vyvolávat v lidech strach, aby se ani nepokusili klást odpor, protože by mohli zjistit, že to jde. Příklad: Instalaci radaru NMD na našem území zabránila ani ne stočlenná chaoticky řízená a nesourodá skupina lidí, která se pustila do zdánlivě předem ztraceného boje a znemožnila naší a americké vládě prezentovat občany ČR jako bezvýhradně souhlasící s instalací. Zbytek si dořešili Rusové s Američany napřímo. Mimochodem, to zařízení jako radar jenom vypadalo, svými parametry to bylo protidružicové elektromagnetické dělo.
Kdyby se pindosi a podpindosníci ruských ozbrojených sil nebáli, tak už by na Rusko zaútočili dávno. Oni moc dobře vědí, že ani se vším kanónenfutrem zvítězit v přímém střetu nemohou, tak se snaží hromaděním síly u hranice Rusy vystrašit a znervóznit.
To se opět nepodaří, protože jak řekl sám veliký Vladimir Vladimirovič: ,,Už nebudeme čekat, abychom znovu museli bojovat na vlastním území." ,,Je-li rvačka nevyhnutelná, je nutno udeřit první." Cokoliv je umístěno blíže než 500km od ruské západní hranice je odsouzeno k likvidaci v prvních 15 minutách konfliktu. Rusko má na svém území dost prostředků ke zničení všeho důležitého v tomto pásu.
Prostě pindosi už jsou v pytli, zvítězit už nemohou jenom si to ještě pořád nechtějí připustit a ještě pořád by na cestě na smetiště dějin dokázali způsobit značnou paseku. Proto je s nimi třeba mluvit. Sem tam některý prohlédne.
K té rozežranosti: S tím nezbývá než souhlasit, doplním jenom citát jiného politika: ,,Dobrým slovem a pistolí dosáhnete mnohem více než jenom dobrým slovem." W. Churchill
Putin je asi jediným dostatečně ozbrojeným člověkem na to, aby jeho dobrým slovům museli naslouchat i ti, kteří jim naslouchat nechtějí. Proto je jeho historickou úlohou pokusit se je obrátit na cestu pravou. Protože nikdo jiný to udělat nemůže. ,,Když je někdo jedinej kdo může, tak musí Karle, tak musí."
Situace ve světě už od února 2012 vykazuje sílící známky toho, že cestu pravou nacházejí lidé ve velení amerických ozbrojených sil a vojenských tajných služeb. Jejich cesta bude ještě dlouhá, ale důležité je, že už po ní vykročili.

Vy sama věříte v co nebo v koho?
Já osobně v Boha nevěřím, já jsem o jeho existenci přesvědčen.

Přidat nový příspěvek