Re: Re: Fail states

merlin | 29.05.2017

Vyššie som k tomu niečo napísal:

Ak budú tvoje myšlienky (a mnohých iných) také, aké si prejavil vo svojom príspevku - tak akú je možné očakávať realitu - budúcnosť, veď ty ju spoluprogramuješ (ak chápeš, že tvoje myšlienky sú hmotné a ovplyvňujú cez rad transmiterov reálnu situáciu na Zemi - Slovensku)!
Hlboko nad tým pouvažuj!

Keď pôjdeš do boja v porazeneckej pozícii - akú máš pravdepodobnosť na víťazstvo?
Prečo je (bola) propaganda tak elementárnym javom, ktorej každý tlupo-elitárny režim prikladal taký dôraz?
Veď kukni do telky, akých tam máš dnes všeznajkov a ako tí pánkovia múdro rozprávajú a kecajú - len základné zotročovacie praktiky nikdy nespomenú - prišli by o svoj parazitický, dobre platený status. A tí, ktorí chcú neomalene ľudkom povedať aj čo o z pravdy - sú okamžite propagandou označení za xenofóbov, populistov, náckov, extrémistov, nacionalistov... a ovce to stále dosť žerú..
Kde je chyba?
V tých, ktorí tie ovce spracovávajú na bitúnok, alebo v tých ovciach, ktoré nevedia kde je severný východ z bitúnku a nechávajú sa rezať a strihať?
Každý dostal nejaký RazUm, aby ho používal. Nedokáže to? Tak nech ho strihajú a zarezávajú - Ja som vám dal predsa slobodnú vôľu...myslieť a konať..

V kľude a hlboko predýchaj a snaž sa nájsť nejaké optimálne riešenie..-))

Ak budeš vnímať infowar len ako násilnú vojnu, tak jsi "vedle, ako tá jedle".

Proste musíš pochopiť oveľa vyššie priority riadenia oviec, ináč sa mnohí nepohneme zo zavíreného kolečka ďalej..

Žiaľ - všetko je to na chápaní väčšiny (min. istých základných mechanizmov riadenia)..
Chceš mať moc nad svojim osudom, rodinou, národom - čítaj knihy o DVTR, KSB ako to tu neraz prízvukuje Pjakin..
Pochopiteľne treba to aj patrične pochopiť a realizovať v živote..

Přidat nový příspěvek