Biblicky projekt zotrocenia

Tomi | 28.05.2017

Biblicky projekt zotrocenia - uvedomujete si co sposobujete touto vetou. Uvedomujete si kolko ludi je krestanov u ktorych je biblia sveta kniha cislo 1. Uvedomujete si tie masy, ktore potrebujete "priviest k rozumu" - ako na toto budu reagovat? Uvedomujete si kolko zbytocnej prace si tymto sposobom vytvarate.
Chapete co znamena pojem informacne pole? Ako mozete toto vyplodit, ak chapete v akom informacnom poli ty ludia ziju
ako si to predstavujete?
Ved tu obrovsku masu ludi staviate proti sebe. Co s nimi potom chcete robyt? Ako im to chcete vysvetlit? A ak to nepojde a po tomto to nepojde tak ich chcete co? Pozabyjat, alebo im to nekonecne pracne vysvetlovat. Chapete pojem egregor (nepoznam materialistycku poucku, ale chapem duchovny vyznam) ved oni su napojeny na jeden egregor a po tomto bude treba obrovske mnozstvo prace (casu) aby ste to tym ludom vysvetlili ako to myslite (ja to chapem) ale ta masa ludi s tym bude mat problem. Po tomto sa zablokuju este skor ako vobec dostanete moznost im to vysvetlit, cim sa o tu moznost uz vopred pripravite. Moc casu tomu nevenujem, tak neviem ci chapete ze biblia bola zneuzita pre spatne ciele. Chapete ze tymto nekrestanov utvrdzujete v ich postoji voci kristovmu uceniu, ktory je podmieneny postojom tychto ludi k cirkvi s ktorou si spajaju bilbliu, boha, krista a jeho ucenie. A ze ak budu odmietat krista a jeho ucenie, tak zhoria spolu s tymto svetom.
Ako vobec - pokial naozaj tak chapete co hovorite a robyte - mozete pouzit takyto termin. Uvedomujete si komu tym sadate na lep?
A nehovorte mi ze, skor ako budem sudit, tak si mam precitat o com to je. Ja to viem aj bez toho, ale oni to nepochopia. Oni si precitaju titulok a tym fakla zhasne a ak to budu citat, tak uz vopred budu ovplivneny nadpisom. A ako potom asi pristupia k samotnej biblii.
Chapete kolko ludi ste tym odisali a ake to moze a bude mat dosledky? (Aj pre vas samych)
Chapete proti komu/comu stojime?
Ja nepotrebujem citat dvtr ci ksb aby som vedel ze tam nieje ani pol slova o nasom skutocnom nepriatelovi a teda tam neni ani to ako sa branit. Sudim tak na zaklade vyjadreni ludi ktory sa pisia chapanim riadenie. Mozno mi to len uniklo, ale neviem o tom ze niekto by sa nejak viac (ze by to dal do popredia a venoval tomu nejaky cas) venoval tomu ze skutocnym nepriatelom kazdeho cloveka je on sam, ze nasim skutocnym nepriatelom su materialne hodnoty, ktore nas vedu ku zlu. Idete s Moskvy do Londyna cez juzny pol.
Bilblicky projekt zotrocenia ludstva - chapete ze tym ludi zase len rozdelujete miesto toho aby ste ich spajali.? Ze ich staviate proti sebe a svojej veci miesto toho aby ste ich zyskavali na svoju stranu pre nasu spolucnu vec. Je to otazka umyslu ci nepochopenia?

Přidat nový příspěvek