Reakce na otázku redakce

Fanoušek | 19.05.2017

Obvykle komentáře nepíši nicméně teď musím.
V podstatě vše ve videu by se postupně dalo potvrdit. Jako elektrikář musím říct, že většina věcí dává v podstatě smysl. To, jak my chápeme svět a jak funguje je velmi omezené a ač se považujeme za nejlepší a nejchytřejší díky naší technice, obávám se, že jsme stále ještě hodně primitivní. Někde jsem četl, že kdysi vystoupal na vrcholek nejvyšší pyramidy v Gíze tuším Siemens a měl v ruce žárovku a ona se rozsvítila. Nepátral jsem už dále, nicméně by to dávalo smysl. Planeta má vlastní energetickou mřížku a z Teslovy práce to vyplývá. Tesla byl génius, kterého doceníme za dlouho. Jediné co chtěl a bylo velmi špatně, byla elektrická energie zdarma, pro všechny, 24/7 v neomezeném množství, což se určitým kruhům nelíbilo a chtěl energii opravdu získávat jak je popsáno ve videu. Lidstvo se vydalo špatnou cestou a až za dlouho dojdeme k tomu, o čem se mluví. Všichni víme, že vše je proces a procesy jsou krátké a dlouhé, zde se bavíme asi o velmi, velmi dlouhém procesu. Až postoupí naše civilizace na vyšší úroveň chápání světa a řídících procesů (mimochodem i o tom se ve videu autor zmiňuje) pochopíme jak to fungovalo a jak něco podobného postavit. Samozřejmě je nesmysl, aby tehdejší kultura stavěla tyto věci jako hrobky. Neefektivní, nesmyslné. Viděl jsem dokument o tom, dokonce byl z ČT, že se v chrámech starého Egypta učili lidé duchovně. Všechno je provázané se vším. Napsal bych toho ještě hodně, ale můžu prostě jen říct, že smysl to dává a já jsem zastánce toho, že to byla obrovská elektrárna. Jak byl článek zde, že se věda nachází v metodologické krizi, tak nepochopení popsaného ve videu je toho důkazem.

Přidat nový příspěvek