Re: Re: Zastavani se Zemana je nesmysl

Mariet | 19.05.2017

Sugar: Vzhledem k tomu, ze cesky president je jenom figurka bez pravomoci ( to jste prave videl, kdyz Zeman predal Nemecku svou pravomoc vrchniho vlitele ozbrojenych sil, a to je konecna, pane Sugar.)
Takze kdo bude presidentem, je za teto situace uplne jedno, a bylo to jedno uz pri poslednich presidentskych volbach.

Nebyl by problem, aby se naslo dost lidi, kteri by pozadali Dr. Vojtecha Filipa, aby kandidoval, ale on by to neprijal, protoze ma dustojnost a za saska byt nechce. Je to skutecne jedno a ja se te frasky vubec ucastnit nehodlam, protoze bych se nemohla pak podivat do zrcadla. Vidite sam, ze smysl to nema( viz napr. v USA, nebo ve Francii, nakonec i v Nemecku budou zmanipulovane).
Neni to o vyberu, ani o kadrech, ktere chybi, i kdyby nechybely, je to pri nastaveni systemu o nicem. Dokud budou existovat nadnarodni dohody, neprosadi nic. Ten system se musi zlikvidovat.

Premyslim opakovane o tom, co rika pan Pjakin, a sice, ze Putin musi pracovat s tim, co ma, protoze pokud by je povyhazoval, tak vznikne chaos. Ale ten vznikne tak jako tak, protoze Putin neuhlida napory ze vsech stran, tim minim zevnitr i zvenci. To je nad lidske sily. Takze odpoved je v historii a zakonech prirody.

Svedomi ani moralku nenacpete do nikoho zadnym zpusobem. Svedomi se odhazuje s prospechem a opravdu bych chtela videt toho zazracneho umelce, kteryby dokazal u takoveho Babise nebo Zemana probudit svedomi. Zvyk je zelezna kosile, se nerika zbytecne a kde nefunguje empatie, nefunguje ani svedomi.

Pisete o tom, ze si vychovame dorost? Ja vidim, ze nas ten dorost likviduje, nejlip to tady vidim na adminovi Hoxovi, ktery zkusenou osobu, bezpartijni a nikym nejen neplacenou, ale ani neovlivnenou, klidne nazve demonem nebo virusem, ostatni jeho vyrazy se mi nechce ani opakovat...

Dochazi na slova me babicky i maminky, kterte rikaly, ze moralka se docasne obnovi po valce jen a jen v dusledku utrpeni, ktere lidi proziji a hlavne spolupracuji jenom ti, co nic nemaji a nebo nemaji co ztratit.

Přidat nový příspěvek