těžba informací

Nikdo | 17.05.2017

Z každého nového videa se snažím vytěžit nějakou novou informaci, která může být užitečná v životě:
(spousta dalších informací je cenných, ale ostatní už trochu znám, ale i tak se mi hodí je zopakovat a tím ukotvit, ale neuvádím je)

1. pozice Trumpa je každým dnem stabilnější - jsem o něco klidnější, že nedojde k tomu, že ráno vykouknu z okna uvidím tam, to co nechci vidět (třeba hřib jaderného výbuchu).

2. sociální angažovanost a znalost svého manévru - pokud nevíte co v životě chcete a jakým způsobem toho budete dosahovat a jak se propojíte s celkem, nebude sociální angažovanost fungovat

3. "slovanský typ" psychiky a "otrocký typ" psychiky (provizorní termíny pouze pro tento příspěvek): Pjakin dobře a vtipně popisuje jak pracovník řeší úkol od nadřízeného, je to podle mne typicky slovanský typ psychiky, částečně démonický a částečně lidský. Slované jsou hašteřiví a udělají něco jenom, když opravdu musí, když jde do tuhého drží spolu. Považuji společnost složenou z těchto typů za bezpečnější i když k optimu to má ještě daleko. Za mnohem nebezpečnější považuji "otrocký typ" psychiky, kdy se klaní nadřízeným, jedná podle autorit a snaží se jim vyhovět více než musí ("zombie") a ve vztahu k podřízeným se chová jako vše dovolující "démon" kombinace "zombie" a "démon". Tento typ pozoruji jako nejúspěšnější v kariérním postupu v současné společnosti.

4. Zajímavá otázka ke vztahu GP a technologie, diskutuje se v příspěvku pode mnou.

5. kandidát-spoiler - dáme stejné jméno jako u úspěšného a známého kandidáta a část voličů se splete a hned je pár hlasů

Přidat nový příspěvek