Re: Re: Re: Re: Re: či tomu správne rozumiem

Nikdo | 12.05.2017

To se mi líbí, v přírodě lze najít velké množství fraktálů. A než se dojde k nějakému zjednodušení je třeba poznat/prožít mnoho situací než lze uvidět jakým způsobem se to rozvíjí/rozbaluje /rozvětvuje/roste. Schopnost vidět krásu stvořeného světa je znakem svobodného, pro otroka/otrokáře(oba jedno jsou) je obtížné se radovat ze života.

Provedu svoje drobné rozvinutí, nejdříve je potřeba překonat zatvrzelost a přestat ohýbat skutečnost podle svých představ a dříve přijatých informací a otevřít se poznání a s čistým nezaujatým pohledem pozorovat a zkoumat skutečnost kolem nás a pak v dalším kroku svoje zkušenosti následně spojit s výsledky poznání a pozorování ostatních (zde se nám hodí KSB) no a pak se lze k výslednému celkovému poznanému obrazu připojit a namalovat své vlastní části obrazu, které celkový obraz dále rozvíjejí do dalších nových tvarů a dimenzí, každý z nás to může udělat, může tvořit, je však potřeba si dát práci naučit se pravidlům a zákonitostem (při správném přístupu neomezují, jako mně neomezují možnosti auta, ale naopak mi umožňuji dostat tam kam potřebuji). Zmíněna pravidla a zákonitosti to drží v korytě božího záměru (na silnici).

Přidat nový příspěvek