Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Podpořit lidi globálního prediktora v ČR ???

Zdeněk | 18.05.2017

Zdravím tě Lexo,
jistěže vycházím z BG Takové,jaká je. Již v min století bylo 664 překladů této vyjímečné knihy,ty však nejsou přesné. K verši BG(16.8) je připojen výklad Prabhupády.

Ano,jsem stoupenec KSB-nikoliv fanatický.To proto,že bezpečnostní situace ve světě je na hraně. Je nutné řešení,které v předstihu předložili pouze Rusové. Dekadentní Západ (především VP) lpí na biblickém projektu a to je velmi nebezpečné pro celou planetu. Potvrzují to samotní vlivní Američané P.C.Robert a další.

Situace ve světě je tedy velmi nebezpečná a pokud nebude řešena skončí katastrofou. Boj o světovládu pokračuje na všech pěti prioritách předcházejících poslední-tedy válku. Podobně pokračuje tato studená válka i v oblasti duchovní ideologie. I zde je ale možné dosáhnout konsenzu. Vysvětlím.

Dokonalá civilizace je civilizací átmy neboli samotné duše. Civilizovaný člověk holdující smyslovému požitku se nachází na úrovni zvířat,protože zvířata se nedokážou pozvednout nad úroveň smyslové činnosti. Nad smysly stojí mysl. Civilizace mentální spekulacve však také není dokonalým stupněm života, protože nad myslí je inteligence a v BG se můžeme dočíst o intelektuální civilizaci. Védská literatura poskytuje různé pokyny pro různé druhy civilzace, a to jak pro civilizaci smyslovou,mentální či intelektuální,tak pro civilizaci samotné duše. BG se především obrací k lidské inteligenci a vede člověka na cestu civilizace duše.

Domnívám se tedy, že Rusové došli k závěru, že současný člověk nemá na poslední stupeň a směřují ideologii na dosažení intelektuální civilizace. Víš, v duchovních naukách je mnoho úskalí a strží a není je snadné překonat. Na př.: v židovství a islámu nahradili pojem reinkarnace pojmem vzkříšení. To všechno jsou výsledky odklonu od originálu,které jsou dílem člověka. Není tedy divné,že Rusové a Haré Krišna, se ve všem nezhodují.

Pokud se jedná o mě osobně, také jsem cosi procestoval. Především Afriku a Austrálii. Musel jsem se ale cestou tvrdě živit. Mám proto zkušenosti zcela odlišné, řekl bych, ze sféry za hmotnou ohradou přírody. To ale nepatří na tyto stránky.

Přidat nový příspěvek