Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Podpořit lidi globálního prediktora v ČR ???

Lexa | 10.05.2017

Ahoj Zdeňku, je vzácné moci vést rozhovor s člověkem tvojí úrovně. Díky za doplňující informace, které si vůbec nedovoluji zpochybňovat. O Kaliyuze vím, dokonce jsem do jedné diskuse o ní zkopíroval celý odstavec. Připouštím, že určité duchovní kořeny u Slovanů jsou, mj. i proto, že tu a tam se mezi nimi zrodí někdo, kdo jako kdyby přicházel z jiného světa, jakou má hloubku. Určitého transcendentálního potenciálu jsem si vědom, ale dlouhodobá degradace jej hodně otupila. Falzifikát, o kterém mluvíš, je to, co jsem měl na mysli. A ten bezpochyby nebyl vytvořen pro nic za nic, ale aby se realizoval nějaký scénář. Je to tak znovu a znovu - nazrává nějaký potenciál, už už se jeví světlo na konci tunelu, ale pak je davu předhozena falešná doktrina, imitace, která společnost svede úplně jinam. Jak sleduji dění, vidím, že jsou soustavně likvidována všechna ohniska pravdivých učení. K Asii mě pojí zvláštní pouto, o kterém snad jindy. Degradace Indie a úplná likvidace Tibetu, JV Asie, mýcení Taoismu a Zoroastrismu - nic z toho se neděje náhodně. Všechno, co obsahuje opravdu duchovní prvky je vystaveno bezprecedentnímu nájezdu a zároveň je to infiltrováno, degradováno, imitováno a dále diskreditováno. Ani tato platforma, jejímž prostřednictvím spolu nyní my dva vedeme dialog, není výjimkou.
Ty příklady se zrozením a smrtí jsem uvedl jen jako příklady - vím, že je to ve védách podrobně popsáno. Ale kolik lidí to zná? Už jsem se asi zmínil o svém příteli, který má bráhmanské svěcení, studuje védy asi 30let, cituje všechno v Sanskrtu zpaměti, je to obdivuhodné. Ale nějak nedokáže to hlavní dostat přístupnou formou k lidem. Používá spoustu pojmů z Gíty apod., které jsou Čechovi ve skutečnosti na překážku, protože je to určitá kulturní vrstva, kterou by musel překonat. Mám přítele kšatriyu z Indie. Při jejich setkání mu řekl, že to musí přizpůsobit. To řekl Ind Čechovi. Naším úkolem je toto vědění zachovat, realizovat a předávat dál stravitelným způsobem. Vidím šanci jen v osobním kontaktu na způsob undergroundu, jinak na tebe hned nastoupí katolíci, různé lóže i politika. I když jsem si zvolil Buddhistickou dharmu, protože je mému srdci, rozumu i intuici nejbližší, mám úplný respekt k jógické tradici a védskému chápání, se kterými se skvěle doplňuje a čerpá z nich.

Přidat nový příspěvek