Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Podpořit lidi globálního prediktora v ČR ???

Zdeněk | 10.05.2017

Tedy nápodobně Lexo. Píšu to z voleje,takže omluv nedokonalost budoucích řádků. I já jsem cítil vůči tobě dluh,neboť jsem tě nepodpořil v různých debatách o duchovní nauce se spekulanty. Ve zhora uvedených příspěvcích jsem to napravil. V současné době je plno egoistických spekulantů a to je velké mínus. Jenom matou lidi. Chlubí se svou vzdělaností a přitom žádné skutečné poznání nemají.

Pokud se jedná o Slovany,tak s tebou ale nesouhlasím. Zachráněné artefakty nevyčíslitelné hodnoty jsou předmětem studia různých vědeckých ústavů. Naopak,budeme šokovaní. Téměř všechno,z dosud známých dějin lidstva, je jinak. Mimoto, jak jsem uvedl v příspěvku pro Taura,o Slovanech hovoří též indické Védy-viz dynastie Bhoja a slovanská DNA v Indii.

Uveverzální principy -co se děje s vědomím v okamžiku smrti a další věci, jsou přehledně analýzovány v indických Védách. V Bhagavad-gítě, Šrímad-Bhágavatamu a Sánkhyové filozofii. Jenom pošetilí darebáci a hlupáci mohou tyto analýzy znevažovat a přesto se najdou. Argumenty nemají,pouze svoje spekulace. Přesto žvaní o ničem.

Na závěr ti opíšu část předpovědi ze Šrímad-bhágavatamu, která byla napsána před více jak 5000 lety a přesto je přesná. Je to popis současné yugy: V Kali-juze se vlastnosti a společenské postavení člověka budou hodnotit podle velikosti jeho majetku. Muž a žena budou spolu žít jen tak dlouho,dokud se budou sexuálně přitahovat.Ten,kdo bude mít málo peněz,se nedočká spravedlnosti a každý,kdo dokáže chytře žonglovat slovy,bude pokládán za učence. Smyslem života bude naplnit si žaludek a drzost se bude rovnat rozhodující pravdě.

Přidat nový příspěvek