Re: Re: Poj ma a doj ma

Mariet | 06.05.2017

Vira neni poznani! Kdyz neco poznas, tak tomu nepotrebujes verit, to vis. A vedet a verit jsou protiklady.

K poznani dochazi na zaklade zkusenosti a ne viry.

A svetlo vidi kazdy, na to take neni potreba viry.

Nabozenstvi neni vztah s Bohem ( jsou to vymyslene postavicky ci nepostavicky), nabozenstvi je jen druh viry, vira v boha je podskupina viry jako takove. Slovo vira zahrnuje vsechny viry ( treba i ve sve neexistujici schopnosti), kdezto nabozenstvi je vira v boha ( nekdo ma za boha satana, takze opet dalsi odvozenina).

Celkove je vira negativni prvek, protoze ignoruje logiku, na ktere vesmir stoji a je jedno do jake miry. Vira oslabuje vas pud sebezachovy, a to je velice spatne.

Jsou lide, kteri veri v integraci muslimu v Evrope. Nemozne. Tlucou to ostatnim do hlav tzv. slunickari, kteri to vedi take, ale tim zakryvaji realitu, tj. ze muslimove maji zlikvidovat ( nahradit) krestany, pak budou pouziti k dalsimu cili ( Rusko) a zlikvidovani.

Organizuji to zidi. A co jim na krestanech vadi? Predevsim to, ze je tlaci k dodrzovani zakonu bozich, ktereho ( i ty zakony) si vymysleli, coz si vetsina krestanu neuvedomuje ( jinak by si nenechala predhodit od zidu Jezise jako jejich spasitele). Jednoducha matematika.

Přidat nový příspěvek