Re: Izolovať Rusko sa fašistom nepodarilo

Mariet | 04.05.2017

Merkelova nema zadnou moc, je to jenom dosazena loutka, ktera plni roli postaka. Co nejde rict po telefonu ( aby se nedalo pripadne odchytit) musi privezt politici sami.
Zavazne veci, ktere politici diskutuji, se nikdy na tiskovky nedostanou, proto jsou k smichu, resi se tam kecy a vetsina odpovedi jsou obecne fraze.

Kdyby se lide nenechali natahnout do hry na elitu a politicke modly, automaticky by se dozadovali, aby rozhovory politiku byly verejne. To by teprve se mohlo mluvit o nejake demokracii a o politicich jako o zastupcich lidu.

Umi si nekdo predstavit, ze by neukazal svemu vedoucimu praci, kterou pro nej dela a za kterou dostava mzdu? Nikoliv, ze.

Merkelova kdyz navstivila Zemana, tak on tam zvatlal, ze ji rekl, ze kdyz si pozvala ty privandrovalce, ze se ma Nemecko o ne postarat a lidi hykali radosti, co je to za spravneho presidenta, jak ji to nandal. K smichu. Nandal to on jim, protoze spolkli divadlo i s navijakem. Predmetem navstevy byla dohoda o prevzeti Zemanovych pravomoci Nemeckem, coz se nakonec potvrdilo a proklubalo, ze.
Jestlize vite, jaky ma kdo zamer, tak nemuzete mit problem se zorientovat a nenechate si nic nakecat. Jestlize si vsugerujete, ze nekdo za vas kope a verite jeho recem, nedozvite se nic, az z vyslednich akci.
Tahle valka neni vubec o nicem jinem nez ty predchazejici. Jde o dobyti Ruska ( jiz 4 x se nepovedlo) a snizeni populace zemekoule o 2 tretiny. A samozrejme, jako doposud, souboje mezi zidy, kdo bude vladnout planete. Neni jiny problem. A citi se na to hned nekolik skupinek ( podle vyse prasulek). Lidi se nechavaji zatahnout do falesnych boju, kdy veri, ze maji nejake rozhodovaci pravo, ale ve skutecnosti maji nulu, cistou nulu a uz dost dlouho. Jejich role je divacka , jako fandove na fotbalu, a to jeste jen docasna, nez se jich souperici strany zbavi, protoze k nepotrebe jsou pro vsechny z nich.

Dnes jsem se setkala s parem z Francie a ptala se jich na situaci ohledne voleb a privandrovalcu. Vubec nechapali, jak je mozne, ze toho tolik o jejich zemi vim a hlavne, ze vim i to, ze ty teroristicke utoky vubec neprovadeji bezenci. Potvrdili mi, ze jsou to domaci ( bodejt by ne, kdyz to organizuji vlady a poskytuji na to veskere technicke vybaveni i penize, zajisti chovani a pozice policie, dokonce i kam a kdy pojede ci nepojede ambulance). Jednoducha matematika. A kdo ze to vladne ve Francii a uz hezky dlouho?
Rekli mi, ze Le Pen volit nebudou, protoze ona lze. Nikdo pres hranice nepreskakuje, to pry nekdo natocil a dava to stale dokola do zprav, jen meni komentar, kde to je. Ze nic takoveho se ve Francii nedeje, a Le Pen lze. Tak jsem se jich ptala na tu demonstraci, kde lidi nosili napisy, ze ne Le Pen a ne Macron. Smali se a rikali, ze zadny vyber (totez jako u nas, ze, podobnost nikoliv ciste nahodna), ale ze daji prednost Macronovi kvuli jeho lepsim schopnostem reprezentovat zemi ( opet jsme si vzpomnela na volbu Zeman nebo Kharl) a rekla jim, ze muj nazor je ten, ze vyhraje Macron a bude to zmaniplovano jako v USA, ale ze je naprosto jedno kdo tam bude, protoze noticky jim pan dirigent da tytez..at je tam ten houslista nebo jiny, pojede podle nich.

Mohu se zeptat, co myslite tou vetou, ze vse bezi jak ma? Dekuji.

Přidat nový příspěvek